?>
فال ابجد      دیدگاه روز      زندگی لوکس      -      روز ۱۰۰      ساناخبر      روانشناسی      اخبار اقتصادی      ابجد      -      گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      ویپ چی      روز ۱۰۰      هفت ستاره      روز 100      سینما برتر      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
بهترين جملات انگيزشي  بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ .

بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ

بهترين جملات انگيزشي

نقش جملات انگيزشي بر سبك زندگي ما الهام رجبلو ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ بدون نظر 2  0نقش جملات انگيزشي بر سبك زندگي ماشايد اين اتفاق براي شما هم رخ داده باشد كه گاهي خواندن يك جمله، درون كتاب يا عكس نوشته، شنيدن از زبان يك سخنران و يا درون پادكست، ديدن فيلم و كليپ انگيزشي، نظر شما را به شدت جلب نموده و در خود فرو مي‌برد و سپس با لبخندي دلنشين و رضايت بخش، از آن حس بيرون آمده و انگيزه‌ي شما افزايش مي‌يابد. اين احساس مثبت و دلنشين در اثر جملات انگيزشي مي‌باشد و به اين معناست كه آن جمله متناسب حال و احوال شما بوده و انرژي فوق العاده اي به شما مي‌بخشد. شما با خود مي‌گوييد، من موفق خواهم شد و مي‌توانم به هدفم برسم.
دقت داشته باشيد كه در گذران زندگي و انجام فعاليت هاي گوناگون، زماني كه با انگيزه و پر انرژي هستيم، به راحتي مي‌توانيم از تمام لحظات زندگي مان لذت ببريم و بدون شك با ديگران و اطرافيان خوش اخلاق تر و مهربان تر رفتار خواهيم نمود.
به طور كلي كيفيت زندگي مان در برهه هايي كه پر از انگيزه هستيم در مقايسه با زماني كه بي انگيزه و نا اميد هستيم تفاوت زيادي دارد. كه با استفاده از جملات انگيزشي مي‌توانيم بدان دست يابيم.
در اين مقاله به اين موضوع مي‌پردازيم كه چگونه مي‌توانيم با استفاده از جملات انگيزشي، افكارمان را كنترل كنيم، خوشحال و شاد باشيم، به اطرافيان خود مهر بورزيم و سپس انگيزه و اميد را در زندگي مان افزايش دهيم.
جملات انگيزشي
بيشتر بخوانيد: با اين نكات ساده به بمب انگيزه تبديل بشين
هنگام صحبت از جمله انگيزشي استفاده كنيدشما با استفاده از جملات انگيزشي و ايجاد تغييراتي هر چند كوچك در صحبت كردن خود مي‌توانيد بهتر عمل نموده و در مسير رسيدن به خواسته هايتان موفق تر ظاهر شويد و همچنين روابط تان را بهبود بخشيد. انتخاب كلمات درست و جمله انگيزشي مي‌تواند تاثير فوق العاده اي بر زندگي شما داشته باشد. به آنچه در ادامه گفته مي‌شود توجه كنيد:
برخي افراد زماني كه رژيم غذايي مي‌گيرند از جملات محدود كننده‌ي زيادي استفاده مي‌كنند و همين عامل باعث مي‌شود كه پاسخ معكوس دريافت كرده و ذهن فرد، همان غذايي كه بدن وي نمي‌تواند بخورد را طلب كند. مثلا فردي در جواب تعارف دوست خود مي‌گويد: «من نمي‌توانم دونات بخورم، رژيم هستم» اين كار باعث مي‌شود كه ذهن را در حسرت چيزي كه نبايد بخوريم، ‌قرار دهيم. در اين شرايط بايد كاري انجام داد و ذهن را آماده كرد كه به نخوردن غذاهاي مضر عادت نمايد.
توصيه مي‌شود در حين صحبت و مكالمه با دوست و اطرافيان در مورد رژيم و برنامه غذايي خود، از «نمي‌توانم» استفاده نكرده و به جاي آن از كلمه‌ي «نمي‌خورم» استفاده كنيد و با اين تغيير ساده، مي‌توانيد مقاومت ذهن خود را در برابر خوراكي وسوسه انگيز بالا ببريد.
اگر ما اين جملات انگيزشي را بكار بريم و درك كنيم كه دونات نمي‌خوريم، چون بايد تغذيه‌ي سالمي داشته باشيم. به اين معني است كه ما به فكر سلامتي خود بوده و مي‌خواهيم كه سلامتي خود را افزايش دهيم. ولي زماني كه از كلمه «نمي توانم» استفاده مي‌كنيم، يعني در حال فرمان دادن اين پيام به مغز هستيم كه نخوردن به معني خوب شدن نيست و  وسوسه هاي بعدي پيش مي‌آيد.
به مثالي ديگر در اين زمينه اشاره مي‌كنيم، برخي افراد، زماني كه عصباني و يا ناراحت هستند، ذهنشان دچار منفي بافي شده و همه چيز را تيره و تار مي‌بينيد. آن‌ها دچار افسردگي شده و مدام مي‌گويند: هيچ چيزي درست نمي‌شود، همه چيز از كنترل من خارج شده است.
در اين گونه مواقع مي‌توانيد از جمله انگيزشي استفاده كنيد. مثلا به جاي «هميشه» از «بعضي» استفاده كنيد. يا از جمله انگيزشي، «بعضي مواقع اينطوري ميشه» استفاده كنيد و مطمئن باشيد كه در اين شرايط و با اين جمله انگيزشي، واقع بين تر مي‌شويد.
شما مي‌توانيد به جاي اين كه بگوييد «تو هرگز به قول هايي كه به من مي‌دهي عمل نمي‌كني» بگوييد «تو گاهي اوقات بد قولي مي‌كني» در واقع شما به خودتان مي‌گوييد كه انسان ممكن است جايز الخطا باشد. پس سعي كنيد كلمات «بعضي چيزها» و «بعضي اوقات» را جايگزين «هيچ چيز»، «هميشه» و يا «هرگز» نماييد.
جايگزين نمودن جملات انگيزشي به جاي جملات منفي باعث مي‌شود كه تحمل شما افزايش يابد. پس دقت داشته باشيد كه از چه كلمات و جملاتي استفاده مي‌كنيد و تاثيرات آن را جدي بگيريد.
جملات انگيزشي
بيشتر بخوانيد: نقش ارتباطات فردي قدرتمند در موفقيت هاي اجتماعي
نكاتي براي استفاده از جملات انگيزشيبراي استفاده از جملات انگيزشي و كاربرد آن در مكالمات روزمره و ايجاد احساس مثبت بايد به درستي عمل نمود و اينكه به شيوه‌ي دستيابي و استفاده از آن آگاه بوده و اهميت استفاده از آن را به مرور زمان مشاهده نمود.
نكته شماره 1: در ابتدا براي اينكه بتوانيم به خوبي از جملات انگيزشي بهره ببريم، نبايد به هيچ كس و حتي خودتان اجازه دهيد كه اهداف و خواسته هايتان را ناديده گرفته و مورد تمسخر قرار دهند.  
و به ياد داشته باشيد كه با تلاش و كوشش فراوان به آنچه كه دوست داريد مي‌رسيد، يعني براي رسيدن به هر چيزي بايد بجنگيم و عرق بريزيم، هيچ دستاوردي بدون تلاش و انگيزه به ثمر نمي‌رسد. ما بايد با خودمان و ناتواني هايمان بجنگيم و براي روبرويي با آن، بايد از جملات انگيزشي استفاده كنيم تا در طي  مسير موفق شويم. به عنوان مثال،  اگر شما براي يك آزمون (كنكور، وكالت، تافل و ..) آماده مي‌شويد، ممكن است زماني خسته و كلافه شويد و بگوييد: «خسته شدم ديگه بسه».  در همين زمان بايد با خود بجنگيد و بگوييد: «خسته شدم نداريم، هنوز هم مي‌توني ادامه بدي». زماني كه مطالعه مي‌كنيد و مطلب براي شما دشوار است به خودتان بگوييد: «من تلاشم رو بيشتر مي‌كنم»
در اين صورت شما در بين راه نااميد نشده و با انرژي بيشتر ادامه داده و به آنچه كه مي‌خواهيد (قبولي در آزمون) مي‌رسيد.
نكته شماره 2: بسيار اتفاق مي‌افتد كه برنامه اي را تنظيم مي‌كنيم ولي نمي توانيم به نحو صحيح آن را اجرا كنيم، بايد بگوييم مشكل ما اين است كه به برنامه‌ مان و انجام آن وفادار نيستيم و بايد براي رفع آن اقدام نموده و سپس انتظار رسيدن به نتيجه را داشته باشيم.
در اين شرايط مي‌توان از جملات انگيزشي براي افزايش قدرت و انرژي خود استفاده نمود. با اين شرط كه عامل انرژي دهنده و انگيزه بخش را در درون خودتان بجوييد و به عنوان محرك از آن استفاده كنيد و زماني كه دچار تنبلي و رخوت شديد با استفاده از جملات انگيزشي به خودتان انگيزه براي ادامه دادن بدهيد. به اين شيوه، شما يك عامل دروني و هميشگي براي خودتان ساخته‌ايد و آن عامل، خودتان هستيد.
نكته شماره 3: براي حفظ انرژي و توان خود، هيچ وقت و هرگز خودتان را با ديگران مقايسه نكنيد و همواره خودتان را قدرتمند بخوانيد و بدانيد كه به اهداف خود رسيده ايد و براي رسيدن به هر آنچه كه ميلش را داريد خودتان را تشويق كنيد و تصور كنيد بدان دست يافته ايد.
مقايسه كردن خود با ديگران و اينكه فلاني چقدر كار مي‌كند،‌ چقدر درس مي‌خواند، چقدر ورزش مي‌كند و... هيچ فايده اي ندارد و باعث مي‌شود كه ميزان انگيزه شما از بين برود.
نكته شماره 4: روش درست و صحيح براي رشد كردن و پيش رفتن به سمت اهداف و خواسته ها و براي اين كه يك قدم نسبت به آنچه كه امروز در آن قرار داريد پيش رويد، اين است كه بدانيد، شما فقط مي‌خواهيد يك قدم نسبت به آنچه هم اكنون هستيد، جلوتر بيفتيد.
گاهي پيش مي‌آيد كه شما ناراحت و پريشان مي‌شويد و مي‌گوييد كه چرا رشد نمي‌كنيم. بايد بدانيد كه خيلي وقت ‌ها رشد نمي‌كنيم به اين دليل كه مي‌خواهيم بلافاصله به هدف نهايي برسيم و همين موضوع باعث مي‌شود كه يك قدم هم پيش نرويم.
نكته شماره5 : هميشه به دنبال انگيزه براي خود باشيد و جمله اي كه به شما نيرو و انگيزه ي كافي براي تلاش كردن مي‌دهد را به خاطر بسپاريد و تكرار كنيد.
يك تصور ذهني زيبا براي خود ترسيم كنيد و تصور كنيد كه هم اكنون به آنچه كه مي‌خواهيد دست يافته ايد (قبولي در آزمون، قهرمان رشته ي ورزشي) و بعد از خود بپرسيد كه آيا حاضريد براي رسيدن به اين هدف، تلاش كنيد. ذوق و شوق رسيدن به اين هدف و دريافت نتيجه شما را وادار مي‌كند كه وقت و انرژي بيشتري بگذاريد و در عين خستگي نااميد نشده و به راه خود ادامه دهيد. يادتان باشد و فراموش نكنيد كه راه رسيدن به خواسته ها آسان نبوده و خستگي به همراه دارد. ولي مهم است كه بر خستگي غلبه نموده و تلاش تان را افزايش دهيد. اين عمل مهم به كمك جمله انگيزشي در شما تقويت مي‌شود.
بيشتر بخوانيد: بررسي كمرويي به عنوان يك بيماري اجتماعي
جملات انگيزشي خوشبختيامور را آسان بگيريد و از زندگي لذت ببريد. خود را رها كنيد و به اشتباهات خود بخنديد. زندگي ارزش غصه خوردن براي اشتباهات گذشته را ندارد.
براي خوشبختي و آرامش به خدا توكل كنيد و در كل مسير زندگي تان به وسعت جهان هستي، تفكر مثبت داشته و براي هر اقدام صبر و تحمل داشته باشيد.
خوشبختي و آرامش را تعقيب نكنيد و در جستجوي رسيدن به آن نباشيد. خوشبختي و آرامش پاداش مهرباني و گذشت شما خواهد بود.
خوشبختي و آرامش در برابر توانايي سپاسگزاري و لذت بردن از آنچه كه هستيد و آنچه كه داريد، به شما هديه داده مي‌شود.
جملات انگيزشي رسيدن به هدفخوشبختي را بايد شخص خودت و با دستان خودت بسازي.در انتظار فردي نباش تا تو را به خواسته ات برساند و راهي براي تو بگشايد، چون فقط خودت بايد آن را انجام بدهي.جملات انگيزشي اعتماد به نفسهر صبح طلوع دوباره‌ي خوشبختي و آرامش و اميد است، بگشاي دلت را به مهرباني و عشق را در قلبت مهمان كن.
چه زيباست زندگي كردن با اميد، نه اميد به خود كه غرور است و نه اميد به ديگران كه تباهي است، بلكه اميد به خدا كه خوشبختي و آرامش مطلق است.
برخي افراد مي‌‌خواهند اول به آسايش و خوشبختي برسند و بعد به زيبايي هاي زندگي خود لبخند بزنند ولي نمي‌‌دانند تا به زندگي لبخند نزنند، به آسايش و خوشبختي نمي‌‌رسند.
جملات انگيزشي اميد بخشنگاه كن به اطرافت و به خوشبختي‌ هايت، به كساني كه مي‌‌داني تو را دوست دارند و به خدايي كه هرگز تنهايت نخواهد گذاشت و بدان كه تو بي‌ نهايت خوشبختي.
زندگي هميشه عالي و كامل نيست اما همان چيزي است كه تو خودت آن را مي‌‌سازي، پس آن را به ياد ماندني بساز و هرگز اجازه نده كسي خوشبختي و آرامش را از تو بگيرد.
جملات انگيزشي انرژي بخشخوشبختي تو در اين نكته است كه بداني كساني را كه دوست داري بسيار سالم، شاد و در امنيت هستند.
بهترين خوشبختي انسان در زندگي، تبديل اشك هاي ديگران به نگاهي پر از شادي است.
خوشبختي مانند پروانه ايست كه اگر او را دنبال كنيد از شما فرار مي‌كند ولي اگر آرام بنشينيد بر روي سر شما خواهد نشست.
فراموش نكنيد كه هر سنگي پيش پاي شما مي‌افتد مي‌تواند پله اي براي صعود شما باشد.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۷:۳۹ توسط:روشني ذهن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :