?>
گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
چگونه از قانون جذب عشق استفاده كنيم؟  بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ .

بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ

چگونه از قانون جذب عشق استفاده كنيم؟

راه هاي جذب عشق

پيدا كردن نيمه گمشده، عشق حقيقي و فرد ايده آل با بهره گيري از اصول قانون جذب عشق غيرممكن نيست. چرا كه قانون جذب، قانون جذب مشابهات است و درواقع به كمك اين قانون شما با تمركز بر تفكرات مثبت، نتايج مثبتي مي‌توانيد در زندگيتان بدست آوريد. البته طبيعتا اين قانون زماني براي شما عملي خواهد بود كه درك صحيحي از نحوه  بكارگيري قانون جذب عشق داشته باشيد. در اين مقاله "راديو عشق:برگزار كننده دوره‌هاي روانشناسي پيش از ازدواج" بيان مي‌كند كه چطور مي‌توانيد به كمك قانون جذب، همسر و شريك عاطفي ايده آلي را به سوي خودتان جذب كنيد.

چگونگي استفاده از قانون جذب در يافتن عشقبياييد نگاهي بر گامهايي كه براي اجراي اين قانون در زندگي‌تان، و يافتن عشق و شادي در سريع‌ترين زمان ممكن برداريد، بياندازيم.

مثبت انديش باشيدراجع به چيزي كه از شريكتان مي‌خواهيد مثبت باشيد و از افكار منفي دوري كنيد. اگر بخواهيم منظورمان را به روشني بيان كنيم، وقتي مي‌گوييم در استفاده از قانون جذب براي يافتن عشق بايد از افكار منفي پرهيز كنيد، منظورمان اين نيست كه افكارتان را به شكل "بد" يا "منفي" مورد قضاوت قرار مي‌دهيد. وقتي كاربرد عبارت منفي را به اين شكل مي بينيد، به معناي متضاد آنچه مي‌خواهيد است.

هر رابطه شكست خورده‌اي شواهدي راجع به آنچه از شريك ايده‌آل‌تان مي‌خواهيد، براي شما به ارمغان خواهد آورد. مساله اينست كه بسياري از زنان و مردان به جاي تمركز بر نكات مثبت، بر نكات منفي تمركز خواهند نمود. براي مثال وقتي مي‌گوييد به دنيال مردي كه كارش را بر رابطه اش اولويت مي‌دهد نيستم، در واقع بر مردي تمركز كرده ايد كه همين كار را مي‌كند و اين همان خواسته‌اي است كه ناخودآگاه از طريق انرژي‌تان ارسال مي‌كنيد.

خبر خوب اينست كه وقتي مي‌دانيد چه چيزي را نمي‌خواهيد، اين بدان معناست كه مي‌دانيد به دنبال چه هستيد. قدرت شما، در توانايي انتخاب افكار مثبتي است كه به حدي واضح‌اند كه قادريد دقيقا خواسته خود را به جهان بيان كنيد. پس براي جذب دختر دلخواه و زن ايده آل ميتوانيد بگوييد:"به دنبال زني هستم كه اولويت اولش من باشم و مرا بي قيد و شرط دوست بدارد."

تاثير افكارتان را با حسي كه از آن ناشي خواهد شد، مي‌توان دريافت. اگر حس فوق العاده‌اي داشتيد، مثبت و اگر احساس بدي به همراه داشت، پس منفي بوده است. به همين سادگي است. اگر خودتان را غرق در افكار منفي يافتيد، سريعا آنها را تغيير داده و تمركز بر افكار مثبت را آغاز نماييد. بلافاصله احساس بهتري خواهيد داشت و در مسير عشق قرار خواهيد گرفت. تمركز انرژي بر آنچه احساس خوبي به همراه دارد، بهترين روش در استفاده از قانون جذب در يافتن عشق است.

به رويا پردازي ادامه دهيداگر آماده قانون جذب عشق هستيد، يكي از بهترين كارهايي كه قادر به انجام آن هستيد، روياپردازي راجع به نيمه گمشده‌تان است. همانطور كه شريك ايده‌آل‌تان را مجسم مي‌كنيد، جهان اين تصاوير را به عنوان شاخص‌هايي از آنچه در زندگي‌تان خواهد ساخت، در نظر خواهد گرفت. مي‌توانيد در تصوراتتان، رابطه مد نظرتان را تا حد ممكن بهبود دهيد تا به بالاترين سطح ايده‌آل‌هايتان نزديك شود.

وقتي كه اين تصوير در ذهنتان شكل گرفت، آن را بارها و بارها مرور كنيد، تا زمانيكه واقعا متوجه مي‌شويد كه در حال زندگي كردن آن هستيد. قدرت تصوراتتان غيرقابل توقف است و مي‌تواند زندگي عشقي‌تان را متحول كند.

علاقه، عشق را به همراه خواهد داشتقانون جذب به مانند قانون علاقه، علاقه را به همراه خواهد داشت، عمل مي‌كند. عمل شما، عكس العمل (پاسخ)ي به همان شكل به دنبال خواهد داشت. علاقه، علاقه – در اين مورد عشق – را در پي خواهد داشت. براي مثال اگر شما با اعتماد به نفس باشيد و باور داشته باشيد كه پسر جذابي هستيد، طبق قانون جذب عشق، يك دختر با اعتماد به نفس و جذاب را به سوي خودتان جذب خواهيد كرد.

عاشق خودتان شويداگر خودتان عاشق خودتان نباشيد، نمي توانيد از ديگران انتظار داشته باشيد كه عاشقتان شوند. وقتي خودمان را مورد انتقاد و قضاوت قرار دهيد، از خود نوعي انرژي ارسال خواهيم كرد كه ديگران را دفع مي‌كند. خودانتقادي، انرژي منفي بروز مي‌دهد كه افراد احتمالي را دفع خواهد نمود.

در طرف ديگر، عشق به خود را داريم كه بسيار جذاب است و افراد احتمالي را جذب خواهد نمود. فهرستي از ده ويژگي كه در رابطه با خودتان دوست داريد را يادداشت نموده و آن را جايي بگذاريد كه هر روز بتوانيد ببينيد. محتويات داخل اين فهرست آنقد مهم نيست، تنها نكته مثبت اين فهرست، حس خوبي است كه از ديدن آن در قبال خود خواهيد گرفت.

هر چقدر بر روي ويژگي هايي از خودتان كه دوستشان داريد متمركز شويد، حس علاقه به خودتان را بيش از پيش تجريه خواهيد نمود. ديگران به راحتي عاشق شما مي‌شوند، چرا كه بودن در كنار افرادي كه خودشان را دوست دارند، احساس فوق العاده‌اي است.

به دنبال عشقي باشيد كه مناسب شما باشدوقتي از قانون جذب استفاده مي‌نماييد، نمي توانيد فرد بخصوصي را براي دوست داشتن مشخص كنيد. اين كار خلاف اراده آن فرد است، مگر اينكه آنها نيز از قضا دوست داشته باشند كه با شما باشند. در عوض شما بايد به دنبال عشقي باشيد كه با نيازهاي فردي شما مطابقت داشته باشد.

چه ويژگي‌هاي بخصوصي به بهترين شكل با اخلاقيات شما مطابقت دارند، يا شما را تكميل خواهد نمود و به شما در فردي بهتر بودن كمك مي‌كنند؟اين همان چيزي است كه در استفاده از قانون جذب براي يافتن عشق، از جهان طلب مي‌كنيد.
به حسادت نه بگوييدحسادت در قبال تجربيات فردي ديگر از آنچه ما به دنبال آن هستيم و آن را در اختيار نداريم، كاملا طبيعي است، ولي در واقع حسادت شما را از دستيابي به عشق باز خواهد داشت. حسادت، احساسي منفي است كه خواسته هايتان را از شما دور خواهد نمود.

در عوض حسادت، اين را در نظر بگيريد كه اگر فرد ديگري را در حال تجربه آن چيزي كه رويايش را داريد، مي‌بينيد، به معناي نزديك تر شدن روياهايتان است. بنابراين در عوض حسادت، عشق و روابط عاشقانه‌اي كه مي‌بينيد را جشن بگيريد و برايشان ارزوي خوشبختي كنيد. به اين شيوه به جهان اعلام خواهيد نمود كه مقداري از آن را نصيب شما نمايد.

تسليم شك نشويددر دنيايي از جبر زندگي مي‌كنيم كه در آن ممكن است تمامي روياها و اميالمان را تجربه كنيم. يكي از بزرگترين موانع در ظهور خواسته هايمان، شك است. چيزهايي را مي‌خواهيم، اما در دستيابي به آن شك مي‌كنيم. در واقع همين شكل مانع بروز آنها خواهد شد.

دانش، انرژي مثبتي است كه درهاي جذب را باز خواهد نمود. شك انرژي منفي است و همان در را خواهد بست. وقتي در به دنبال جذب نيمه گمشده خود هستيد، حسي از اعتقاد عميق بر اينكه او هم در مسيرش به سوي شماست، وجود خواهد داشت.

تسليم نشويداولين دليلي كه قانون جذب پاسخ مناسب را براي برخي افراد به همراه ندارد، اينست كه آنان پيش از دستيابي به نتيجه دلخواه نااميد و تسليم مي‌شوند. اين مساله درست مانند آنست كه غذاي بسيار خوش طعمي را سفارش دهيد و پيش از آنكه سفارشتان آماده شود، از رستوران خارج شويد. سفارش شما نيز در راه است، اما اگر مسير خودتان را عوض كنيد، آن را از دست خواهيد داد.

وقتي حرف از عشق مي‌شود، مردم از آنكه به نتيجه دلخواهشان در ملاقات‌هاي عاشقانه دست پيدا نمي كنند، نااميد مي‌شوند و هيچ گواهي از دستيابي به عشق واقعي نمي بينند. جداي از نااميدي يا ترس از نااميد شدن، آنها تسليم مي‌شوند و هيچگاه نخواهند فهميد كه چه چيزي را از دست داده اند. كليد قانون جذب آنست كه وقتي از آنچه مي‌خواهيد مطمئنيد، تا زماني كه در زندگيتان نمود پيدا نكرده باشد، بايد در مسير دستيابي به آن از تلاش دست برنداريد.

از آنچه هستيد، لذت ببريدمنتظر آن نباشيد كه عشق، شما را براي آغاز يك زندگي بيابد. هماني كه هستيد را جذب خواهيد نمود: اگر فردي تنبل و بي انگيزه باشيد، فردي درست همانند خود را جذب خواهيد نمود. اگر به دنبال فردي فعال، كه اسكي مي‌رود و كتاب مي‌خواند هستيد، بهتر است دويدن را آغاز كنيد، به اسكي برويد و در نمايشگاه كتاب گردش كنيد.

منتظر او نباشيد تا با آمدنش، زندگي‌تان به بهترين شكل ممكن در بيايد. بهترين شكل زندگي خود را همين الان آغاز كنيد و آنقدر جذاب خواهيد شد كه تمامي افراد شما را در ميان جمعيت به يكديگر نشان خواهند داد.

آينده خود را به اكنون بياوريددر حال حاضر، شمايي هستيد كه مجرد و تنهاييد، و آينده‌اي وجود دارد كه در آن يا شريكي براي زندگي برگزيده ايد و يا ازدواج كرده ايد. يكي از بهترين راهها براي بكارگيري قانون جذب به منظور جذب بهترين پسر يا دختر به سمت خود، مبدل شدن به شكلي از خودتان است كه در رابطه است. 
اين كار به اين شكل است كه: به خودتان در حال حاضر، و در آينده در حاليكه در رابطه‌اي عالي باشيد، بيانديشيد. تفاوتهاي موجود چه چيزهايي هستند؟ خود را وقتي كه در يك رابطه باشيد، چگونه مي‌بينيد؟ شايد جواب شما به اين صورت باشد كه " آرام، با اعتماد به نفس، عاشق و مهربان خواهم شد. " پاسخ شما، سندي بر انچه كه هم اكنون بايد به آن مبدل شويد، است.

منتظر شكل گرفتن رابطه نباشيد؛ بايد ابتدا هماني شويد كه اين كيفيت‌ها را دارد. اين مساله شامل آماده سازي خود و فضاي اطراف براي شريك روياييتان است: كمدتان را تميز كنيد يا كاغذ ديواري مستعمل را عوض كنيد. به تمام راههايي كه بدان وسيله قادر به آماده سازي خود و زندگي‌تان به شكلي عالي براي نيمه گمشده‌تان هستيد، فكر كنيد.

به اعتقاداتتان سر و سامان بدهيداگر معتقد نباشيد كه لايق يافتن عشق هستيد، ممكن است سهوا عشقي واقعي كه به سوي شما فرستاده شده بود را از دست دهيد. باور كنيد كه هر كسي كه به سوي شما آمده، در عوض چيزي است كه زماني آن را طلب كرده ايد.

اعتقاداتتان راجع به عشق را بيازماييد و هر كدام كه با جذب، داشتن و ادامه يك رابطه كامل منافات دارد (" من به اندازه كافي جذاب نيستم "، "ب ه اندازه كافي پول ندارم "، " همه افراد خوب با كس ديگري در رابطه اند ") را از ذهنتان پاك كنيد.

جهان راهي براي تحقق اعتقاداتتان دارد و اگر باوري داريد كه با آنچه كه واقعا به دنبال آن هستيد در تناقض است، آن را كنار گذاشته و باورهايي در خودتان ايجاد نماييد كه همراستا با اين اميال است. جهان به احساساتتان راجع به خودتان واكنش خواهد داشت؛ اگر به خود به چشم فردي بي ارزش و نالايق بنگريد، جهان نيز همين را بازتاب خواهد داد.

در رابطه با چگونگي انجام آن سوال نكنيدوظيفه شما تشريح روشن و مثبت آنچه با تمام وجود به دنبال آن هستيد و قرارگيري در اين مسير بوسيله روشهايي كه در بالا توضيح داده شد، است. چگونگي آن بر دوش شما نيست؛ درگير چگونگي رخ دادن آن نباشيد.

 در دنياي شگفت انگيزي زندگي مي‌كنيم كه مي‌تواند دقيقا همان چيزي را كه به دنبال آن هستيد، به عجيب ترين و حتي باورنكردني ترين روشها در اختيارتان قرار دهد. درگير شدن در چگونگي انجام آن، در واقع اين روند (قانون جذب) را مختل خواهد نمود. اگر سعي بر كنترل چگونگي انجام داشته باشيد، در واقع در حال قرار گرفتن در مسير آن هستيد و آن را از آنچه كه بايد، سخت تر خواهيد نمود. در عوض افكارتان راجع به چگونگي وقوع آن را كنار بگذاريد و به دنيا امكان بروز شگفتي هايش را بدهيد.  

اين بدان معنا نيست كه در خانه بنشينيد و هيچ كاري انجام ندهيد. تفاوت اين است كه شما با اقداماتي الهام بخش منتظر هستيد. اين اقدامات مي‌تواند احساسي ناگهاني براي رفتن به كافي‌شاپ، بدون آنكه حتي تشنه باشيد، يا پر كردن باك در سمت ديگر خيابان باشند.

قانون جذب از طريق دريافت‌هاي ناگهاني‌تان با شما ارتباط برقرار مي‌كند، پس حتما به آنها گوش فرادهيد و اين احساس ناگهاني را دنبال كنيد. مهم ترين نكته اينست كه تمامي موارد محتمل را بپذيريد؛ نخواهيد دانست كه دنيا چگونه به شما واكنش نشان خواهد داد.

موقعيتي را كه به وسيله قانون جذب ايجاد شده، قبول كنيداگر درخواست آنچه مي‌خواهيد برايتان سخت است و يا به دنبال كمكي از طرف ديگران هستيد، ممكن است اين گام پاياني، سخت ترين گامي باشد كه طي مي‌كنيد. رفتار شما به اين شكل است كه يافتن عشق از كنترلتان خارج شده است و به دنيا اين امكان را مي‌دهيد كه به خودي خود، فرد مناسب را در سر راه شما قرار دهد.

وقتي از قانون جذب در يافتن عشقي كه مناسب شماست استفاده مي‌كنيد، بايد انتظار آن را داشته باشيد كه فردي كه به سراغ شما مي‌آيد، با آنچه تصور مي‌كرديد متفاوت باشد.

براي مثال اگر شما بخواهيد يك خواستگار ايده آل جذب كنيد ولي همه تمركز شما براين باشد كه همسر آينده تان پولدار باشد،‌ احتمالا پسر خوبي كه در حال حاضر پولدار نيست و جهان هستي براي خوشبختي به سوي شما فرستاده را به عنوان همسر ايده آل نمي پذيريد و به سادگي شانس رسيدن به عشق واقعي را از دست خواهيد داد. در صورتي كه ممكن است او پتانسيل زيادي براي رسيدن به ثروت در آينده داشته باشد. پس هنگام بكار گيري قانون جذب عشق انعطاف پذيري داشته باشيد و خودتان را بيش از حد محدود نكنيد.

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۶ توسط:روشني ذهن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :