?>
گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
قانون جذب كائنات چيست  بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ .

بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ

قانون جذب كائنات چيست

 قانون جذب كائنات كه كسي به شما نمي‌گويد را برايتان روشن كنيم . براي اينكه بدانيد چگونه بايد از قانون جذب كائنات و قانون راز استفاده كنيد تا به خواسته و هدف كه داريد برسيد بايد رمز و راز قانون جذب را بدانيد , مخصوصاً زماني كه تازه در اول راه هستيد .


متاسفانه بحث‌هاي زيادي در زمينه قانون جذب صورت گرفته است كه خيلي ها اين نكات و آموزش ها را به شما نمي گويند و خيلي ساده از كنار آنها رد ميشوند , يك سري از مواردي كه مي‌تواند روي موفقيت تاثير گذاشت تا يك زندگي بهتر در تمام نظرها ساخت .5 راز قانون جذب كائنات كه كسي به شما نميدهد


اگر اين ۵ راز قانون جذب را در زندگي خود پياده كنيد مي توانيد در تمام جنبه ها زندگي خود مثل يك رابطه خوب , رسيدن به شغل رويايي , جذب پول و ثروت و… استفاده كنيد .

در اين مطلب به ۵ راز بسيار مهم در قانون جذب پرداختيم كه احتمالاً تا به حال به شما گفته نشده است و كسي هم به شما نخواهد كرد . پس تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد تا شما را با اين ۵ راز قانون جذب به طور كامل آشنا كنيم .۵ راز قانون جذب كه نمي دانيد :
۱_ قانون جذب هميشه در حال عمل كردن است :
يكي از افكار بسيار غلط اين است كه خيلي از افراد فكر مي‌كنند قانون جذب را خودشان به كار انداختن و بعد از يادگيري آن خودشان آن را وارد زندگي خود مي‌كنند . ولي بر خلاف اين باور كه اين افراد دارند قانون جذب دائماً و هميشه در حال عمل كردن و بر روي زندگي مان تاثير مي گذارد .

قانون جذب يك نيروي است كه در برابر افكار و احساسات ما واكنش نشان مي دهد . به هر چيزي كه فكر كنيم و روي آن تمركز كنيم در حال جذب كردن آن مي باشيم .

هر چيزي كه درون ذهنتان بيايد در حال فرستادن ارتعاش و فركانس آن به كائنات هستيم و كائنات با توجه به آن انرژي كه دريافت كردند آن را وارد زندگي ما نمي كند .

قانون جذب مي گويد ” به هر چيزي كه فكر كنيد آن را جذب مي‌كنيم ” , فرقي نمي كند كه به يك چيز مثبت يا منفي فكر كنيد .

قانون جذب هميشه و در همه جا در حال عمل كردن است . فرقي نمي كند كه شما به چه چيزي فكر ميكنيد .

اگر به بي پولي و نداشتن كار فكر مي كنيد در حال جذب بي پولي و بيكاري هستيد , اگر به يك رابطه خراب فكر مي كنيد در حال جذب رابطه هاي خراب در زندگيتان هستيد , اگر هي مي گويد كه دختر و پسر خوب نيست كائنات اين شرايط را وارد زندگيتان مي‌كنند .

اما اگر هميشه مثبت نگر هستيد و به چيزهاي مثبت فكر ميكنيد همان ها بيشتر وارد زندگيتان مي‌شود .

براي آنكه بتوانيد خواسته و اهدافتان را جذب كنيد بايد افكار و ذهنتان را در اختيار بگيريد , چون در اغلب مواقع افكارتان منفي بوده كار سخت و دشواري است كه كنترل افكار و ذهن تان را در اختيار بگيريد .

اگر كنترل ذهنتان را بتوانيد در اختيار بگيريد مي‌توانيد خواسته به اهدافتان را جذب كنيد . اما اگر نتوانيد افكارتان را كنترل كنيد و در اختيار خود بگيريد شرايط زندگيتان همين طور كه هست باقي مي ماند و پيشرفتي نخواهيد داشت .

بهترين راه براي در اختيار گرفتن ذهن و افكارتان تمرين كردن است . با تمرين كردن مي‌توانيد خيلي راحت كنترل ذهن و افكارتان را در اختيار بگيريد و در جهت خواسته و هدف خود حركت كنيد .

تمرينات زيادي در زمينه قانون جذب در اينترنت وجود دارد . اما اگر قصد داريد كه با تمرين كردن به آن خواسته و هدفتان برسيد توصيه مي كنم در قسمت اعضاي ويژه سايت شركت كنيد .

در اين بخش قدرتمندترين تمرينات قانون جذب به همراه دستورالعمل آنها قرار گرفته است كه با ثبت نام در اين بخش مي توانيد به آنها دسترسي پيدا كنيد .

فايل صوتي:تمرين قدرتمند جذب فوري ثروت در ۱ هفته
۲_ جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفي :


۲_ جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفي :


حالا كه فهميديد قانون جذب هميشه و در همه جا در حال عمل كردن است , بهتر است يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب و حقايقي كه به شما گفته نمي‌شود را بدانيد :

اينكه گاها ممكن است به صورت اتفاقي و تصادفي چيز نادرست و ناخواسته اي را جذب كنيد . اضطراب و ترس و در كل منفي نگري باعث مي شود چيزهايي را به اشتباه و تصادفي جذب كنيد .

به همين دليل اگر دائماً استرس داشته باشيد و يا نگران باشيد نه تنها از آن خواسته و هدف تان دور مي شويد بلكه ممكن است چيزهايي را كه دوست نداريد وارد زندگي تان به شود .

به عنوان مثال اگر دوست داريد كه به ماشين رويايي خود برسيد ولي تصورات اشتباه مثل” چگونه پولش را جور كنم” , ” اين ماشين لياقت من نيست ” , ” هرگز به آن نميرسم ” و… داشته باشيد , ممكن است چيز هاي مخالف خواسته تان جذب كنيد .

پس بهترين كار اين است وقتي به خواسته و هدف تان فكر مي كنيد هرگز به راه رسيدن به آن فكر نكنيد , چرا كه وقتي در مدار خواسته خود قرار بگيريد كائنات به ساده ترين شكل ممكن شما را به آن خواسته و هدف مي‌رساند .

اگر نمي دانيد كه كائنات چه چيزهايي هستند پيشنهاد مي كنم از مقاله كائنات چيست ديدن كنيد .۳_ آن چيزي را كه ميخواهيد رها كنيد :
يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب رها كردن خواسته و اهدافتان مي باشد . بر اساس قانون جذب كه اگر واقعا مي خواهيد به آن خواسته و هدف كه داريد برسيد بايد آن را رها كنيد و به خواسته تان نچسبيد .

منظور از رها كردن خواسته و هدف يعني وقتي اهداف و خواسته هايتان را مشخص كرديد وسواس نشويد و دائماً روي خواسته هاي تان اصرار نكنيد .

بايد خواسته و هدفتان را در كائنات رها كنيد . مي توانيد با تمركز بر روي خواسته هاي تان به آن چيزي كه ميخواهيد برسيد .

بايد مطمئن باشيد كه كائنات شما را به آن چيزي كه ميخواهيد ميرساند .

وقت خواسته و هدفي داريد بايد با خونسردي كامل و احساس خوب در جهت رسيدن به آن تلاش كنيد نه اينكه هي اصرار داشته باشيد كه چرا به آن نمي رسند .

اين فرآيند دقيقا مثل پرتاب كردن توپ است , اگر اجازه ندهيد كه برود و آن را پرتاب نكنيد , به مقصد نمي رسد .۴_ مشخص كردن هدف و خواسته هايتان :
۴_ مشخص كردن هدف و خواسته هايتان :
يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب كائنات كه افراد كمي به آن اشاره مي‌كنند مشخص كردن هدف و خواسته هايتان است .

كليد اصلي قانون جذب براي آن كه مي خواهيد به خواسته به هدفتان برسيد در ابتدا بايد خواسته هايتان را به طور واضح و دقيق با تمام جزئيات مشخص كنيد .

مشخص نكردن آن چيزي كه ميخواهيد باعث ارسال فركانس و ارتعاش نامشخص به كائنات مي‌شود .

وقتي نتوانيد ارتعاش خواسته تان را مشخص به كائنات ارسال كنيد چه انتظاري داريد كه شما را با آن چيست كه مي‌خواهيد برسانند .

به اين دليل است كه خيلي از افراد فكر مي‌كنند با قانون جذب نميتوانند به آن خواسته به هدفي كه دارند برسند .

وقتي هدف و خواسته تان را مشخص نمي كنيد و اصلا نمي دانيد كه چه چيزي مي خواهي چطور انتظار داريد به هدف برسيد .

ممكن است درون ذهنتان فقط يك ماشين بخواهيد . بهترين كار اين است كه يك دفتر و خودكار برداريد و تمام خواسته هاي تان را مو به مو با جزئيات دقيق مشخص كنيد .

وقتي جزئيات خواسته به هدفتان را دقيق مشخص كنيد آن موقع است كه ارتعاش خواسته تان را دقيق به كائنات ارسال مي‌كنيم .

پيشنهاد ميكنيم از اين مطلب ديدن كنيد: آموزش كاملا عملي جذب نيمه گمشده (100%تضميني)
۵_ رسيدن به آن چيزي كه ميخواهيد زمان بر است :


۵_ رسيدن به آن چيزي كه ميخواهيد زمان بر است :


اينكه با قانون جذب مي توانيد به تمام خواسته و آرزوهايي كه داريد برسيد واقعيت دارد و هيچ نشدي در اين قانون وجود ندارد .

درست است كه اگر اصول و راز و رمز كائنات و قانون جذب را بدانيد و آن را در اين زندگي تان پياده سازي كنيد مي‌توانيد يك زندگي عالي براي خودتان رقم بزنيد .

اما چيزي كه بايد بدانيد اين است كه رسيدن به آن خواسته به هدفي كه داريد نياز به زمان دارد . و غير ممكن است مثلاً شما در يك ماه به تمام خواسته و اهدافي كه داريد برسيد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۷:۵۱ توسط:روشني ذهن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :