?>
برترین ۱۰۰      نوید      تهران روز      *      +      -      بلوک سبک      قرص فیتو      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      1      -      استخر پیش ساخته      کاشت ناخن      تراست ولت      ردیاب موتور      *      -      +      صرافی تتر      -      بروکر فارکس      قیمت ویدئو وال      +      دکتر دیلی      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      +      فیلم هندی      +      *      -      -      .      +      خرید ویپ      تعمیرات موبایل      -      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      .      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
 بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ .

بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ

چگونه شخصيت كاريزماتيك داشته باشيم؟

۱. از خودتان اعتماد به نفس نشان دهيد :

كاريزما، اعتماد به نفس نيست اما نشان دادن اعتماد به نفس مي‌تواند شما را كاريزماتيك‌ تر كند، زيرا اعتماد به نفس شما موجب تداعي احساس خوشايند در ديگران مي‌شود و توانايي‌هاي‌تان را باورپذيرتر مي‌كند.

اگر ديگران شما را به عنوان يك فرد داراي اعتماد به نفس ببينند، طبيعتا مي‌خواهند در اطراف‌تان باشند. حالا چگونه اعتماد به نفس داشته باشيد:

مثبت باشيد. آنهايي كه اعتماد به نفس دارند، به طور كلي مثبت هستند زيرا آن چه كه هستند و آن چه كه انجام مي‌دهند را دوست دارند. مكالمات‌تان را با عيب‌جويي از ديگري، ايراد گرفتن از يك مكان و يا انتقاد از يك شخصيت سياسي شروع نكنيد. در عوض، روي مواردي كه دوست‌شان داريد تمركز كنيد، تا ديگران مجذوب‌تان شوند و مايل باشند كنارتان بمانند.

اگر طوري به نظر بياييد كه انگار از هر چيزي كه سر راه‌تان قرار مي‌گيرد متنفريد، افراد نگران خواهند شد كه مبادا امواج منفي شما به آنها هم سرايت كند.

با اعتماد به نفس حرف بزنيد. حرف زدن با اعتماد به نفس به اين معني نيست كه بيشتر يا بلندتر از ديگران صحبت كنيد. در مورد موضوعي مهم حرف بزنيد، بدون اينكه هدف‌تان مجاب كردن ديگران باشد. با آرامش صحبت كنيد و كلام‌تان شفاف و آشكار باشد. با تغيير تُن صدا، ريتم و لحن‌‌تان، روي مهم‌ترين كلمات‌تان تأكيد كنيد تا كلام‌تان جالب و جذاب جلوه كند.

براي تمرين صحبت كردن با اعتماد به نفس، مي‌توانيد حرف‌هاي خودتان را ضبط كرده تا از وجود اعتماد به نفس در هنگام حرف زدن خود اطمينان حاصل كنيد.براي اينكه فردي با اعتماد به نفس به نظر بياييد، در ابتدا بايد اعتماد به نفس در خودتان را باور داشته باشيد. آنهايي كه واقعا از اعتماد به نفس برخوردارند، هر چه كه هستند،هر كاري كه انجام مي‌دهند و هر ظاهري كه دارند را دوست داشته و پذيرفته‌اند.

اگر در درون‌تان اعتماد به نفس را احساس نمي‌كنيد، روي ويژگي‌هاي خوب‌تان تمركز كنيد، نقص‌هاي‌تان را بشناسيد و به وضعيت ظاهري‌تان برسيد تا نشان دهيد اين موضوع براي‌تان مهم است.اگر همچنان بر روي پرورش اعتماد به نفس دروني‌تان كار مي‌كنيد به خاطر داشته باشيد كه صدايي سرشار از اعتماد به نفس، پوشش درخور و مناسب و زبان بدن خوب و قوي كمك زيادي به اين موضوع خواهد كرد.

۲. كاريزماي‌تان را با زبان بدن‌تان نشان دهيد :

زبان بدن شما مي‌تواند بيان‌كننده احساسات شما نسبت به خودتان باشد تا از اين طريق در نظر ديگران دست‌يافتني‌تر و خوش‌برخوردتر جلوه كنيد. زبان بدن نادرست باعث مي‌شود تا در نظر ديگران خجالتي يا بي‌اراده جلوه كنيد، پس بايد به گونه‌اي رفتار كنيد كه اعتماد به نفس، تعهد و زنده بودن‌تان را نشان دهيد.

حالا چند تكنيك براي اجراي زبان بدن :

يك فرد كاريزماتيك، صاف مي‌ايستد و با قدم‌هاي محكم و مصمم راه ‌مي‌رود، با غرور در جمع غريبه‌ها حاضر مي‌شود و آماده‌ي پذيرفتن فرصت‌هاي جديد است. يك فرد كاريزماتيك به جاي جمع كردن دست‌هايش بر روي سينه خود، از آنها براي ايما و اشاره استفاده مي‌كند.

وضعيت بدني‌تان را بهتر كنيد. هيچ چيزي به مانند وضعيت بدني خوب و مناسب، نمي‌تواند اعتماد به نفس‌تان را نشان دهد. صاف بنشينيد و محكم بايستيد، اما خشك و انعطاف‌ناپذير نباشيد. وقتي با كسي ملاقات مي‌كنيد دستانش را محكم بفشاريد و به چشم‌هايش نگاه كنيد. هنگام حرف زدن با ديگري و يا حتي وقتي كه فقط منتظر هستيد، زبان بدن مثبتي از خود نشان دهيد.

رو به كسي كه با او حرف مي‌زنيد بنشينيد، پاهاي‌تان را روي هم نيندازيد، بازوهاي‌تان را هم ضربدري نكنيد و دست‌هاي‌تان را هم از صورت‌تان دور نگه داريد. نگاه‌تان آرام باشد، بي‌قرار نباشيد و نگراني و اضطراب را هم منتقل نكنيد.به حركات‌تان دقت كنيد.

آيا وقتي صحبت مي‌كنيد، زبان بدن‌تان مكمل گفتارتان است؟ نگران، بي‌دقت و يا خسته و دل‌زده به نظر نمي‌رسيد؟ اگر در مورد چيزي هيجان‌زده باشيد، زبان بدن‌تان اين هيجان را منتقل نمي‌كند؟

جلوي آينه تمرين كنيد. جلوي آينه صحبت كنيد و يا حتي وانمود كنيد در حال گفت‌وگو با كسي هستيد. چشم‌هاي‌تان چگونه است؟ دست‌هاي‌تان چطور؟ آيا شبيه يك سياست‌مدار زرنگ حرف مي‌زنيد يا يك شخصيت كاريزماتيك؟

در صورتي كه كسي حتي صداي‌تان را نشنود، آيا متوجه انتقال احساسات شما خواهد شد؟ به طور مداوم تمرين كنيد و مواردي را كه براي بهتر شدن مي‌بايست روي آنها كار شود، يادداشت كنيد.

سعي كنيد زبان بدن كسي كه با شما گفت‌وگو مي‌كند را تقليد كنيد، در اين صورت قادر خواهيد بود به شيوه‌اي غيركلامي به او نزديك‌تر شويد. اگر طرف مقابل‌تان سر و دستش را خيلي حركت مي‌دهد شما هم مي‌توانيد همين كار را انجام دهيد، البته اگر فرد خيلي محتاط و موقري باشد نبايد خيلي از حركات سر و دست‌تان استفاده كنيد.

وقتي مشغول صحبت كردن با ديگران هستيد، به چشم‌هاي‌شان نگاه كنيد. نه به اين معنا كه به او خيره شويد اما اين طور هم نباشد كه جز طرف مقابل به دور و برتان و هر جاي ديگر نگاه بيندازيد. نه فقط با صدا بلكه با چشم‌هاي‌تان هم توجه‌شان را جلب كنيد. موبايل‌ و ساعت‌تان را چك نكنيد يا دنبال صحبت با كسي غير از فرد مقابل‌تان نباشيد، در غير اين صورت به نظر مي‌رسد حواس‌تان به گفت‌وگوي‌تان نيست.

به زبان بدن افراد ديگر هم توجه كنيد. ببينيد حركات آنها تا چه اندازه مصنوعي است يا با كلام‌شان سازگار نيست. اين افراد، بي‌ثبات يا غيرقابل اعتماد از آب در مي‌آيند. حتما كساني را هم مي‌بينيد كه از زبان بدن‌شان فوق‌العاده خوب استفاده مي‌كنند. آنها به طور كلي كساني هستند كه از مهارت‌هاي ارتباطي مؤثري برخوردارند و قابل‌ اعتمادتر و سزاوارتر به نظر مي‌رسند.

اين اشخاص معمولا هنرپيشه‌هاي موفق، رهبران مذهبي و دانشمندان هستند. در مورد استفاده از زبان بدن، نمونه‌هاي خوب و بد را پيدا كرده، سپس با دقت به آنها نگاه كنيد و نكات لازم را ياد بگيريد.در هنگام ديدار با افراد بدون هيچ دليلي لبخند بزنيد. لبخند شما نشان‌دهنده‌ي اشتياق‌تان براي آشنايي با طرف مقابل است.

۳٫ به ديگران احساس خاص بودن بدهيد :

فرقي نمي‌كند با چه كسي صحبت مي‌كنيد، بايد هميشه سعي‌تان اين باشد كه طرف مقابل‌تان را جذب كنيد و رفتارتان حس خاص بودن را تداعي كند.

براي داشتن كاريزماي واقعي، بايد بتوانيد در مورد هر موضوعي با هر كسي صحبت كنيد و يك شنونده‌ي خوب و با دقت باشيد.

چگونگي انجام اين موارد در زير آورده شده است:

با هر كسي كه صحبت مي‌كنيد، هم سطح با او شويد. مثلا اگر با يك كارفرماي احتمالي، گروهي از خيرين سرمايه‌دار، يك كودك، يك غريبه، و يا يك دختر يا پسر جذاب و خوش‌تيپ صحبت مي‌كنيد آنها را بالاتر يا پايين‌تر از خودتان قرار ندهيد. به هر فرد در جايگاه خود احترام بگذاريد و انتظار داشته باشيد كه آنها هم همين‌‌طور پذيراي شما باشند.

به زندگي ديگران علاقه نشان دهيد. بدون كنجكاوي در كار ديگران، از آنها سؤال‌هايي را در مورد زندگي‌شان، سوابق‌شان و يا نظرشان در مورد موضوعاتي خاص بپرسيد. شما با مهم جلوه دادن كارهايي كه انجام مي‌دهند به آنها مي‌گوييد كه به افكارشان احترام مي‌گذاريد.

وقتي ديگران با شما حرف مي‌زنند با علاقه‌مندي به صحبت‌هاي‌شان گوش بدهيد و توجه كامل به حرف‌هاي‌شان داشته باشيد. با حركت سر يا با كلامي كوتاه، هم‌دلي و توافق‌تان را اعلام كنيد، مثلا «مي‌فهمم» يا «درست است» تا او مطمئن شود كه به او گوش مي‌دهيد و به چيزي كه مي‌گويد علاقه داريد. اگر سرشانه‌ي طرف مقابل را كمي لمس كنيد، توافق يا هم‌دلي‌تان را با حرف‌هاي او نشان داده و اين احساس را به او مي‌دهيد كه ارتباط خوبي با او برقرار كرده‌ايد.

اسامي افراد را ياد بگيريد و آنها را به نام‌‌شان صدا كنيد تا در ديدارهاي مجدد، راحت‌تر اسم‌‌شان را به ياد بياوريد.در اظهار ارادت به ديگران سخاوتمند باشيد اما رياكاري نكنيد، از طرف ديگر اظهار ارادت و تحسين آنها را هم با وقار و مهرباني بپذيريد اما هيجان‌زده نشويد.يادتان باشد كاريزماتيك بودن به معني راضي نگه داشتن ديگران نيست. براي افراد كاريزماتيك طرز فكر مردم چندان اهميتي ندارد، آنها به طور كلي با جذبه بوده و با تكيه بر ويژگي‌هاي خودشان كاريزماتيك هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۳۷ توسط:روشني ذهن موضوع:

قانون جذب كائنات چيست

 قانون جذب كائنات كه كسي به شما نمي‌گويد را برايتان روشن كنيم . براي اينكه بدانيد چگونه بايد از قانون جذب كائنات و قانون راز استفاده كنيد تا به خواسته و هدف كه داريد برسيد بايد رمز و راز قانون جذب را بدانيد , مخصوصاً زماني كه تازه در اول راه هستيد .


متاسفانه بحث‌هاي زيادي در زمينه قانون جذب صورت گرفته است كه خيلي ها اين نكات و آموزش ها را به شما نمي گويند و خيلي ساده از كنار آنها رد ميشوند , يك سري از مواردي كه مي‌تواند روي موفقيت تاثير گذاشت تا يك زندگي بهتر در تمام نظرها ساخت .5 راز قانون جذب كائنات كه كسي به شما نميدهد


اگر اين ۵ راز قانون جذب را در زندگي خود پياده كنيد مي توانيد در تمام جنبه ها زندگي خود مثل يك رابطه خوب , رسيدن به شغل رويايي , جذب پول و ثروت و… استفاده كنيد .

در اين مطلب به ۵ راز بسيار مهم در قانون جذب پرداختيم كه احتمالاً تا به حال به شما گفته نشده است و كسي هم به شما نخواهد كرد . پس تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد تا شما را با اين ۵ راز قانون جذب به طور كامل آشنا كنيم .۵ راز قانون جذب كه نمي دانيد :
۱_ قانون جذب هميشه در حال عمل كردن است :
يكي از افكار بسيار غلط اين است كه خيلي از افراد فكر مي‌كنند قانون جذب را خودشان به كار انداختن و بعد از يادگيري آن خودشان آن را وارد زندگي خود مي‌كنند . ولي بر خلاف اين باور كه اين افراد دارند قانون جذب دائماً و هميشه در حال عمل كردن و بر روي زندگي مان تاثير مي گذارد .

قانون جذب يك نيروي است كه در برابر افكار و احساسات ما واكنش نشان مي دهد . به هر چيزي كه فكر كنيم و روي آن تمركز كنيم در حال جذب كردن آن مي باشيم .

هر چيزي كه درون ذهنتان بيايد در حال فرستادن ارتعاش و فركانس آن به كائنات هستيم و كائنات با توجه به آن انرژي كه دريافت كردند آن را وارد زندگي ما نمي كند .

قانون جذب مي گويد ” به هر چيزي كه فكر كنيد آن را جذب مي‌كنيم ” , فرقي نمي كند كه به يك چيز مثبت يا منفي فكر كنيد .

قانون جذب هميشه و در همه جا در حال عمل كردن است . فرقي نمي كند كه شما به چه چيزي فكر ميكنيد .

اگر به بي پولي و نداشتن كار فكر مي كنيد در حال جذب بي پولي و بيكاري هستيد , اگر به يك رابطه خراب فكر مي كنيد در حال جذب رابطه هاي خراب در زندگيتان هستيد , اگر هي مي گويد كه دختر و پسر خوب نيست كائنات اين شرايط را وارد زندگيتان مي‌كنند .

اما اگر هميشه مثبت نگر هستيد و به چيزهاي مثبت فكر ميكنيد همان ها بيشتر وارد زندگيتان مي‌شود .

براي آنكه بتوانيد خواسته و اهدافتان را جذب كنيد بايد افكار و ذهنتان را در اختيار بگيريد , چون در اغلب مواقع افكارتان منفي بوده كار سخت و دشواري است كه كنترل افكار و ذهن تان را در اختيار بگيريد .

اگر كنترل ذهنتان را بتوانيد در اختيار بگيريد مي‌توانيد خواسته به اهدافتان را جذب كنيد . اما اگر نتوانيد افكارتان را كنترل كنيد و در اختيار خود بگيريد شرايط زندگيتان همين طور كه هست باقي مي ماند و پيشرفتي نخواهيد داشت .

بهترين راه براي در اختيار گرفتن ذهن و افكارتان تمرين كردن است . با تمرين كردن مي‌توانيد خيلي راحت كنترل ذهن و افكارتان را در اختيار بگيريد و در جهت خواسته و هدف خود حركت كنيد .

تمرينات زيادي در زمينه قانون جذب در اينترنت وجود دارد . اما اگر قصد داريد كه با تمرين كردن به آن خواسته و هدفتان برسيد توصيه مي كنم در قسمت اعضاي ويژه سايت شركت كنيد .

در اين بخش قدرتمندترين تمرينات قانون جذب به همراه دستورالعمل آنها قرار گرفته است كه با ثبت نام در اين بخش مي توانيد به آنها دسترسي پيدا كنيد .

فايل صوتي:تمرين قدرتمند جذب فوري ثروت در ۱ هفته
۲_ جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفي :


۲_ جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفي :


حالا كه فهميديد قانون جذب هميشه و در همه جا در حال عمل كردن است , بهتر است يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب و حقايقي كه به شما گفته نمي‌شود را بدانيد :

اينكه گاها ممكن است به صورت اتفاقي و تصادفي چيز نادرست و ناخواسته اي را جذب كنيد . اضطراب و ترس و در كل منفي نگري باعث مي شود چيزهايي را به اشتباه و تصادفي جذب كنيد .

به همين دليل اگر دائماً استرس داشته باشيد و يا نگران باشيد نه تنها از آن خواسته و هدف تان دور مي شويد بلكه ممكن است چيزهايي را كه دوست نداريد وارد زندگي تان به شود .

به عنوان مثال اگر دوست داريد كه به ماشين رويايي خود برسيد ولي تصورات اشتباه مثل” چگونه پولش را جور كنم” , ” اين ماشين لياقت من نيست ” , ” هرگز به آن نميرسم ” و… داشته باشيد , ممكن است چيز هاي مخالف خواسته تان جذب كنيد .

پس بهترين كار اين است وقتي به خواسته و هدف تان فكر مي كنيد هرگز به راه رسيدن به آن فكر نكنيد , چرا كه وقتي در مدار خواسته خود قرار بگيريد كائنات به ساده ترين شكل ممكن شما را به آن خواسته و هدف مي‌رساند .

اگر نمي دانيد كه كائنات چه چيزهايي هستند پيشنهاد مي كنم از مقاله كائنات چيست ديدن كنيد .۳_ آن چيزي را كه ميخواهيد رها كنيد :
يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب رها كردن خواسته و اهدافتان مي باشد . بر اساس قانون جذب كه اگر واقعا مي خواهيد به آن خواسته و هدف كه داريد برسيد بايد آن را رها كنيد و به خواسته تان نچسبيد .

منظور از رها كردن خواسته و هدف يعني وقتي اهداف و خواسته هايتان را مشخص كرديد وسواس نشويد و دائماً روي خواسته هاي تان اصرار نكنيد .

بايد خواسته و هدفتان را در كائنات رها كنيد . مي توانيد با تمركز بر روي خواسته هاي تان به آن چيزي كه ميخواهيد برسيد .

بايد مطمئن باشيد كه كائنات شما را به آن چيزي كه ميخواهيد ميرساند .

وقت خواسته و هدفي داريد بايد با خونسردي كامل و احساس خوب در جهت رسيدن به آن تلاش كنيد نه اينكه هي اصرار داشته باشيد كه چرا به آن نمي رسند .

اين فرآيند دقيقا مثل پرتاب كردن توپ است , اگر اجازه ندهيد كه برود و آن را پرتاب نكنيد , به مقصد نمي رسد .۴_ مشخص كردن هدف و خواسته هايتان :
۴_ مشخص كردن هدف و خواسته هايتان :
يكي ديگر از رمز و راز قانون جذب كائنات كه افراد كمي به آن اشاره مي‌كنند مشخص كردن هدف و خواسته هايتان است .

كليد اصلي قانون جذب براي آن كه مي خواهيد به خواسته به هدفتان برسيد در ابتدا بايد خواسته هايتان را به طور واضح و دقيق با تمام جزئيات مشخص كنيد .

مشخص نكردن آن چيزي كه ميخواهيد باعث ارسال فركانس و ارتعاش نامشخص به كائنات مي‌شود .

وقتي نتوانيد ارتعاش خواسته تان را مشخص به كائنات ارسال كنيد چه انتظاري داريد كه شما را با آن چيست كه مي‌خواهيد برسانند .

به اين دليل است كه خيلي از افراد فكر مي‌كنند با قانون جذب نميتوانند به آن خواسته به هدفي كه دارند برسند .

وقتي هدف و خواسته تان را مشخص نمي كنيد و اصلا نمي دانيد كه چه چيزي مي خواهي چطور انتظار داريد به هدف برسيد .

ممكن است درون ذهنتان فقط يك ماشين بخواهيد . بهترين كار اين است كه يك دفتر و خودكار برداريد و تمام خواسته هاي تان را مو به مو با جزئيات دقيق مشخص كنيد .

وقتي جزئيات خواسته به هدفتان را دقيق مشخص كنيد آن موقع است كه ارتعاش خواسته تان را دقيق به كائنات ارسال مي‌كنيم .

پيشنهاد ميكنيم از اين مطلب ديدن كنيد: آموزش كاملا عملي جذب نيمه گمشده (100%تضميني)
۵_ رسيدن به آن چيزي كه ميخواهيد زمان بر است :


۵_ رسيدن به آن چيزي كه ميخواهيد زمان بر است :


اينكه با قانون جذب مي توانيد به تمام خواسته و آرزوهايي كه داريد برسيد واقعيت دارد و هيچ نشدي در اين قانون وجود ندارد .

درست است كه اگر اصول و راز و رمز كائنات و قانون جذب را بدانيد و آن را در اين زندگي تان پياده سازي كنيد مي‌توانيد يك زندگي عالي براي خودتان رقم بزنيد .

اما چيزي كه بايد بدانيد اين است كه رسيدن به آن خواسته به هدفي كه داريد نياز به زمان دارد . و غير ممكن است مثلاً شما در يك ماه به تمام خواسته و اهدافي كه داريد برسيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۷:۵۱ توسط:روشني ذهن موضوع:

آموزش سئو سايت چيست

چرا موتورهاي جستجو نمي توانند سايت من را بدون SEO را تشخيص دهند؟
img
موتورهاي جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نياز به كمك دارند. موتورهاي جستجو اصلي همواره تلاش مي كنند تا تكنولوژي خود را براي رديابي وب عميق تر كرده و نتايج بهتري را براي كاربران به نمايش بگذارند. با اين حال، محدوديتي براي موتورهاي جستجو وجود دارد. در حالي كه SEO مناسب مي تواند هزاران نفر را به بازديد كنندگان شما اضافه كرده و توجه بيشتري را به شما جلب كند، حركت اشتباه مي تواند سايت شما را در نتايج جستجوي موتور هاي جستجو پنهان كند.

علاوه بر ايجاد محتواي در دسترس براي موتورهاي جستجو، SEO همچنين به ارتقاء رتبه بندي كمك مي كند تا محتوا در جايي قرار گيرد كه جستجوگران آن را راحت تر پيدا كنند. آن دسته از شركت هايي كه انجام جستجوگرها ( seo ) را در نظر مي گيرند، در بازديد كنندگان و مشتريان مورد نظر است.

در بازار پر رقابت امروزي، ديده شدن در فراگيرترين فضاي تبليغاتي جهاني، يعني اينترنت، اهميت بسيار زيادي دارد. با استفاده از تكنيك هاي سئوسايت و بهينه سازي سايت ، محتواي سايت در بهترين حالت ساختاري و ظاهري به كاربران و موتورهاي جستجو عرضه مي شود و به اين ترتيب در جايگاه بالايي در صفحات نتايج موتورهاي جستجو قرار مي گيرد تا بازديدكنندگان بيشتري به سايت جذب شوند.
توجه داشته باشيد كه سئو سايت قابل قبول بر قوانين اصولي حاكم بر موتورهاي جستجو مبتني است و از دستكاري و فريب در موتورهاي جست و جو براي رسيدن به بالاترين رنك استفاده نمي كند.

بنابراين در اولين قدم بايد براي ايجاد يك تجربه كاربري لذت بخش براي مخاطبان تلاش كنيد، نه اين كه صرفا رضايت موتورهاي جستجو را را جلب نماييد. سئو سايت به طور كلي به دو بخش سئو داخلي و سئو خارجي تقسيم مي شود. سئو داخلي شامل بهينه كردن ساختار داخلي كدنويسي و محتواي سايت و سئو خارجي عمدتا بر فرايند لينك سازي متمركز است. سئو داخلي پيش نياز سئو خارجي مي باشد، اما اهميت عمده در بين فاكتورهاي سئو سايت براي بهبود سايت به سئو خارجي تعلق دارد. بهينه سازي سايت نكات خاص خود را دارد و لازم است براي رسيدن به رتبه بالا در نتايج موتورهاي جستجو، اصول اساسي سئو را رعايت كنيد كه به اين شرح است:

براي رسيدن به بهترين رتبه در موتورهاي جستجو بايد محتواي سايت به صورت منظم، مداوم و منحصر به فرد منتشر شود، هر چيزي كه سرعت سايت را كند مي كند حذف شود، لينك دادن به سايت هاي ديگري كه محتوايي مرتبط با سايت شما دارند و تشويق سايت هاي معتبر براي لينك دادن به شما ضروري است ، همچنين از ابزارهاي تحليلي سئو مانند گوگل وب مستر و گوگل آناليتيكس براي پيگيري موارد مهم استفاده شود.

img
۱۲ روش براي بهبود رتبه سايت وجود دارد كه به اين ترتيب است:
۱) فهرستي از كلمات كليدي ايجاد كنيد.
۲) كلمات كليدي مرتبط با سايت خود را پيدا كنيد.
۳) استراتژي لينك بيلدينگ مشخص و دقيقي داشته باشيد.
۴) لينك بيلدينگ تدريجي و مستمر داشته باشيد.
۵) بك لينك هايي با انكرتكست و كلمات كليدي متفاوت به دست آوريد.
۶) از اثر سينرژي الگوريتم پنگوئن ۳ استفاده كنيد.
۷) لينك هاي خود را با محتوا احاطه كنيد.
۸) بك لينك هاي خود را از صفحاتي با رتبه SB مختلف به دست آوريد.
۹) ۲۰ درصد از لينك ها بايد به صفحات داخلي سايت اشاره كند.
۱۰) از سئو On-Page در بهبود رتبه گوگل استفاده كنيد.
۱۱) استراتژي لينك بيلدينگ خود را نيمه كاره رها نكنيد.
۱۲) نتايج را پيگيري كنيد.

اهداف سئو سايت چيست؟
اهداف سئو سايت ، همان طور كه در بالا ذكر شد، هدف اصلي سئو سايت بالا آوردن رتبه سايت در جستجوهاي مرتبط و طبيعي است. البته ممكن است چند هفته و يا چند ماه زمان ببرد تا به اين هدف رسيد. بهترين نتيجه ي سئو وب سايت اين است كه سايت پس از جستجوي طبيعي كلمه ي كليدي در لينك اول تا سوم قرار گيرد، اين لينك ها بيشترين ميزان كليك را به خود اختصاص مي دهند كه به اين ترتيب مي توان به اهداف ديگر سئو سايت كه ازجمله آن افزايش درآمد است، رسيد. ترافيك سايت و فروش، به طرز چشمگيري افزايش خواهد يافت و همچنين تبليغي براي كسب و كار محسوب مي شود.
در ادامه، اهداف ديگر سئو سايت را به طور كامل توضيح خواهيم داد.

۱) از سئو سايت مي توان به صورت مستقيم و غير مستقيم براي رسيدن به درآمد بيشتر استفاده كرد. اين موضوع بستگي به اين دارد كه وب سايت مورد نظر تنها يك فروش مقطعي را دنبال مي كند يا خواهان راه اندازي يك كسب و كار آينده دار است.
در فروشگاه اينترنتي كه به فروش مستقيم محصولات خود مي پردازد، طبيعي است كه هدف، افزايش تعداد بازديدكنندگان باشد.

img
img
۲) وب سايت هايي كه هدفشان نمايش برتري محصولات و خدماتشان است، مي توانند با بالا بردن نرخ مشاركت سايت به اين هدف برسند. كاربراني كه جذب اين سايت شده اند ، بهترين فرصت براي آگاه كردن آن ها از محصولات شركت هستند. با معيارهايي مثل تعداد دانلود مقالات، بانس ريت صفحات مهم و زمان متوسطي كه در هر صفحه صرف شده است، مي توان ميزان مشاركت را ارزيابي كرد.

۳) با سئو سايت مي توان رضايت مشتريان را افزايش داد. بايد به خدمات قبل و بعد از فروش به دقت توجه كرد زيرا كاربر در هر مرحله از خريد ممكن است بخواهد با پشتيبان سايت تماس بگيرد. با نمايش اطلاعات پشتيباني در بيشتر صفحات سايت& مي توان به اين مطلب رسيد. براي اين كه كاربران از اول پاسخ خود را در صفحه مورد نظر پيدا كنند، بايد سايت ساختار واضحي داشته باشد تا موتورهاي جستجو با كلمات كليدي مشخص صفحات درستي را نمايش دهند.

img
img
۴) كسب اطلاعات بيشتر از كاربران از اهداف ديگر سئوسايت است. ممكن است يك سايت به جاي فروش، بيشتر به دنبال كسب اطلاعات بيشتر از كاربران، با تمركز بر روي افزايش درخواست كاربران باشد كه در اينجا بايد بر صفحاتي كه محصولات، خدمات و كسب و كار شما را توصيف مي كند، تاكيد كرد.
با آناليز نوع استفاده كاربران از ابزارهاي سايت، چت آنلاين كاربران در سايت و سوالاتي كه كاربران در فرم تماس از شما مي پرسند، مي توان اين هدف را ارزيابي كرد.

انواع تكنيك هاي سئو سايت
تكنيك هاي سئو سايت را مي توان به ۲ دسته كلي سئو كلاه سفيد و سئو كلاه سياه تقسيم كرد كه در بخش زير به توضيح هر يك از اين تكنيك ها مي پردازيم.

سئو كلاه سفيد
در سئو كلاه سفيد ، قوانين گوگل به صورت استاندارد در سئو داخلي و سئو خارجي سايت ها رعايت مي شود كه نتيجه آن، بهينه شدن كل سايت براي موتورهاي جستجو است. به اين ترتيب زماني كه با كلمات كليدي مختلف جستجو مي شود، وب سايت مورد نظر به صفحه اول مي آيد. روش سئو سايت كلاه سفيد، روشي كاملا قانوني است كه در آن هيچ فعاليت اسپمي كه رشد موقتي رتبه در گوگل را به دنبال دارد، انجام نمي شود. سايت هايي كه از روش سئو سايت كلاه سفيد استفاده مي كنند، اگر فعاليت خود را به درستي ادامه دهند، هميشه در صفحه اول گوگل باقي مي مانند.

سئو كلاه سياه
هرگز از روش سئو كلاه سياه استفاده نكنيد چون باعث حذف سايت شما خواهد شد. فعاليت هاي سئو سياه فعاليت هاي غير اصولي است كه مي تواند سايت شما را در عرض يك روز به صفحه اول گوگل آورد ولي بعد از يك مدت كوتاه، سايت شما به كل از گوگل حذف خواهد شد. يكي از تكنيك هاي سئو سايت كلاه سياه خريد بك لينك است كه به دلايل زيادي مي تواند سايت شما را تخريب كند. دليل اول اين كه وب سايت هاي لينك دهنده، درجه بالايي اسپم اسكور دارند. دليل دوم اين است كه موقتي بودن لينك ها و به دنبال آن حذف بك لينك روي سئوي سايت تاثير مخربي مي گذارد و در آخر سايت هاي لينك دهنده، معمولا به زمينه كاري سايت شما مرتبط نيستند.

مشتري و سئو كار هر دو بايد انواع روش هاي سئو سايت را بدانند. براي اين كه مشتري بداند شركت مورد نظر به چه صورت براي سئو سايت اقدام مي كند و سئو كار هم بهترين روش سئو را براي رسيدن به موفقيت دائمي انجام دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۸:۳۲ توسط:روشني ذهن موضوع:

راز و رمز كائنات چيست

يكي از موضوعات جالبي كه همه ما با آن برخورد داشته ايم و ذهن ما را به خود مشغول كرده است، موضوع كائنات است. در حالت كلي كائنات يعني يك رخداد حاصل رخداد ديگري مي باشد! به زبان ساده تر و يا به زبان عاميانه قانون كائنات را قانون علت و معلول نيز مي گويند. در واقع موضوع كائنات آنقدر از اهميت بالايي برخوردار است كه در تعاليم بزرگترين اديان جهان مانند بوديسم، هندوئيسم و تائوئيسم با جزئيات به توضيح آن پرداخته شده است.
ما قبلا معنا و مفهوم قانون جذب را براي شما به طور كامل توضيح داده ايم و همين طور درست و واقعي بودن اين قانون را مورد بحث و بررسي قرار داده ايم. اما اين بار قصد داريم تا نگاهي به معنا و مفهوم درست قانون كائنات انداخته و ببينيم چطور مي توان به كمك اين قانون سرنوشت خود را تغيير دهيم؛ پس در ادامه با ما همراه باشيد.
كائنات چيست؟محتوا  نمايش عناوين محتوا از نسل هاي گذشته تاكنون و از افراد بزرگ و مشهور تا افراد ناشناس، همگي به اين موضوع پي برده بودند كه هر فردي هر كاري كه انجام دهد پاسخش را در اين دنيا دريافت مي كند؛ اين بدان معناست كه آنان قانون كائنات را قبول داشته اند اما خودشان نمي دانستند.
قانون كائنات به چه معناست؟ براي آنكه قانون كائنات را بهتر درك كنيد بايد قانون كائنات را مانند بازي بومرنگ در نظر بگيريد، همانگونه كه بومرنگ پس از پرتاب شدن دوباره به سمتتان برمي گردد نتايج و پاسخ اعمال و رفتارتان نيز در زندگي شما نمايان مي شود.
به طور كلي كائنات به تمام چيز‌هايي كه در جهان هستي وجود دارد يا به عبارت ديگر به مجموعه قوانين الهي حاكم بر جهان هستي را كائنات گويند. كائنات و جهان هستي اين قدرت را دارند كه ما را به هر خواسته و هدفي كه داريم برسانند، اما چرا خيلي از افراد به آن هدف و رويايي كه دارند نمي‌رسند؟ مشكل از كجاست؟خيلي از افراد مي‌دانند كه با قانون جذب مي‌توانند به خواسته‌ها و اهدافي كه دارند برسند اما چرا نمي‌رسند؟ ما دقيقا به طور كامل و جامع راجع به اينكه چگونه از كائنات درخواست كنيم توضيحات كاملي مي‌دهيم. اين مطلب مطمئنا مي‌تواند كمك بزرگي به شما در جهت رسيدن به اهدافتان كند.
من ساليان سال بود كه با قانون جذب به طور كامل آشنا بودم اما با اصول كلي قانون جذب و كمك گرفتن از كائنات آشنا نبودم و هر كاري كه مي‌كردم نمي‌دانستم چگونه به خواسته‌ها و اهدافي كه دارم برسم، سپس با تلاش زياد به آن اهدافي كه مي‌خواستم و همه را در روياي خود مي‌ديدم رسيدم. مي‌توان گفت تكنيك رسيدن به اهداف و خواسته‌هايم را پيدا كردم و به كمك تكنيك‌ها و تماريني كه انجام دادم توانستم به خيلي از خواسته‌هايم برسم. همان طور كه من توانستم مطمئنا شما نيز مي‌توانيد و اين مطلب مي‌تواند تحول عظيمي در زندگي شما ايجاد كند.
همينطور كائنات را مي توان در قانون سوم نيوتن نيز جستجو كرد. قانون سوم نيوتون مي گويد: نيرو هاي موجود در طبيعت همواره به صورت دوگانه وجود دارند. در نظريه نيوتون اگر يكي از اين دو نيرو را كنش (عمل) بناميم، نيروي ديگر واكنش (عكس العمل) ناميده مي‌ شود.
همينطور نظريه اثر پروانه اي نيز قانون كائنات را تأييد مي كند. اين نظريه بيان مي كند كه تمام رخداد ها هرچند كه كوچك باشند مي توانند به نتايج پيش بيني نشده و وسيع تري در آينده منجر گردد. بنابراين، از نظر قانون كائنات، هر انديشه، احساس، ميل، انتخاب، عمل و عكس العملي كه انجام دهيم اثري در آينده ما خواهد داشت.
به طور كلي يعني ما هر جايگاهي كه امروز در آن قرار داريم دقيقاً نتيجه افكار، احساسات و تصميم هاي گذشته ما است.
حتما تا به حال برايتان پيش آمده كه به طور ناخودآگاه به موضوعي فكر مي كنيد و درست در همان لحظه پيش مي آيد و يا هوس يك خوراكي خاص را كرده و پس از چند دقيقه برآورده مي شود ؛ قطعا در چنين حالتي به اين فكر مي افتيد كه اي كاش چيز ديگري از خدا مي خواستيد. يا مثلا ممكن است كه در برخورد اول با شخصي ، احساس ناخوشايندي به شما دست بدهد و جالب اينجاست كه پس از گذشت چند روز ، متوجه حدس صحيح خود مي شويد. شايد شما اين اتفاق را حس ششم و يا قدرت تشخيص بالاي خود بناميد، اما اين در واقع بخشي از قانون جذب است.
تمركز اصلي قانون جذب بر روي افكار شما مي باشد. بر طبق اين قانون ، اگر مي دانستيد كه افكار منفي بر روي زندگيتان چقدر تاثير گذار است، حتي براي يك بار هم به اتفاقات منفي فكر نمي كرديد! اگر شما در طول روز مدام به بي پولي بيانديشيد ، چيزي جز فقر عايدتان نخواهد شد. به افرادي كه مدام به فكر سلامتي خود هستند و از بيماري فرار مي كنند توجه كنيد؟ اغلب آن ها بيشتر از شما دچار ناخوش احوالي و بيماري مي شوند. به قول معروف ” از هرچه كه بترسيد، سرتان مي آيد” و اين يك قانون ثابت شده است.
شايد شما نيز جز آن دسته از افرادي باشيد كه در پذيرش قانون جذب دچار شك و ترديد هستيد ؛ پيشنهاد من به شما اين است كه حداقل براي يك بار هم كه شده ، اين قانون را در زندگي خود پياده كنيد، باور كنيد كه امتحانش مجاني است! به اين نكته توجه داشته باشيد كه حتي در صورت كتمان اين قانون ، نمي توانيد از نتايج آن بي بهره بمانيد، پس بهتر است كه با ديدي باز ، به سمت احقاق خواسته هايتان قدم برداريد.
قانون جذب جنبه هاي متفاوتي دارد و نتيجه ي آن در گرو درخواست شما از زندگي است. مثلا در اين راه عده اي خواستار ثروت ، دسته اي خواستار عشق و برخي ديگر طالب محقق شدن آرزو هاي كوچك و بزرگشان هستند. در صورتي كه شما نيز در صدد اجراي قانون جذب كائنات در زندگي تان هستيد ، پايبند بودن به چندين اصول و قاعده ي اين مسير ، الزامي است كه در ادامه ي مطلب به طور مفصل به آنها خواهيم پرداخت.
آيا قانون كائنات همان قانون جذب است؟آيا قانون جذب همان قانون كائنات است؟ كائنات چه تفاوتي با قانون جذب دارد؟ كائنات چه كساني هستند؟ كائنات به معناي جهان هستي و قانون جذب به عنوان برترين و اصلي ترين راه ارتباطي با كائنات مي باشد. هر آنچه كه در اين دنيا وجود دارد بخشي از كائنات است آسمان ها، ستارگان، طبيعت و… همه بخشي از كائنات هستند اما قانون جذب و يا ارتعاش تنها راه ارتباطي ما با كائنات مي باشد. كائنات نيروي ماوراء طبيعي است كه زندگي ما را كنترل مي كند.
قانون جذب و كائنات
چگونه از راه كائنات به روياهايمان برسيم ؟ذهن از سلول هاي نوروني تشكيل شده است كه اين سلول ها در حال توليد فركانس در جهت خواسته و نا خواسته هايتان مي باشد. ذهن و افكار ما در حال فرستادن ارتعاش و انرژي به كائنات است و كائنات با توجه به افكار به ما پاسخ مي دهند.
افكار منفي شما را از هدف و خواسته اي كه داريد دور مي كند و افكار مثبت شما را به هدفتان نزديك تر مي كند مثلا اگر وضع مالي مناسبي نداريد و به بي پولي و نداشتن پول فكر مي كنيد در حال فرستادن ارتعاش نبودن پول به كائنات هستيد و كائنات با دريافت اين ارتعاش بي پولي بيشتري را به زندگي شما وارد مي كنند. براي رسيدن به خواسته و هدفتان بايد افكارتان را كنترل كنيد و تمرين كنيد تا بتوانيد ارتعاش ذهنتان را مثبت كنيد .
آيا چيزي به نام خوش شانسي و بد شانسي در كائنات وجود دارد؟برخي از موقعيت ها در زندگي به طور ذاتي مي‌ توانند خوب (رضايت بخش و دلپذير) يا بد (ناراحت كننده و زننده) به نظر برسند. شخصيت ما تعيين كننده تعريف كلمه خوش شانسي و يا بد شانسي است. تعريف ما از خوب و بد وابسته به خود ماست. در واقع، تعريف ما از اين كلمات به اعتقادات ما و درك ما از زندگي و جهان هستي بستگي دارد. اين تعاريف بسيار متغير هستند. قصد داريم تا با ذكر چند مثال اين مفهوم را براي شما ساده تر كنيم پس در ادامه با ما همراه باشيد.
به طور مثال يك زن از شوهرش كه او را مورد آزار و اذيت قرار مي داد طلاق گرفته و بيوه است. وقتي دوستان اين زن از بيرون به اين ماجرا نگاه مي كنند با خود مي گويند كه چه سرنوشت بدي! دست سرنوشت (كائنات) با او يار نبود. اما وقتي از نگاه آن زن طلاق گرفته و يا بيوه به اين ماجرا نگاه كنيم متوجه مي شويم كه اين زن از سرنوشت خود بسيار خوشحال و راضي است و معتقد است كه سرنوشت و كائنات با او يار بوده است و او توانسته از همسر خود جدا شود و يك زندگي جديدي را شروع كند. حالا شما فكر مي كنيد حق با چه كسي است؟ آيا اين زن خوش شانس بوده است يا بد شاس؟
يا در مثالي ديگر مرد جواني در حادثه اي با ماشين تصادف مي كند و راننده جان خود را از دست مي دهد. مرد جوان جان سالم به در مي برد اما يكي از پا هاي خود را براي هميشه از دست مي دهد. اطرافيانش ناراحت مي شوند و مي گويند سرنوشت با او بد كرده است. اما پس از اين حادثه سهمگين، مرد جوان كه خود را در يك قدمي مرگ مي ديد متحول مي شود و جان سالم به در بردن خود از اين حادثه را به عنوان شانس مجدد كائنات تلقي مي كند و زندگي خود را براي كمك به ديگران وقف مي كند تا اميد را وارد زندگي آنان كند. نظر شما چيست؟ آيا اين مرد خوش شانس بوده است يا بد شانس

 

https://www.janblaghy.ir/what-is-the-universe-and-how-do-they-get-us-to-our-goals/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۶:۱۰ توسط:روشني ذهن موضوع:

قدرت ذهن انسان در چيست

ذهن انسان بسيار قدرتمند است. روزي فردي از آنتوني رابينز پرسيد كه: من چطور مي توانم ذهنم را درمان كنم و موفق شوم؟ آنتوني رابينز پاسخ داد شما انسان بسيار موفقي هستيد! چون توانستيد ذهن انسان با اين همه قدرت و توانايي را بيمار كنيد. اگر به من بگوييد چطور توانستيد ذهنتان را بيمار كنيد، به شما خواهم گفت چطور مي توانيد درمانش كنيد.

اساسا قدرت ذهن انسان در پرسيدن سوالات خوب است. ما بيشترين گفت و گو را در طول روز با خودمان داريم. سوالاتي كه از خودمان مي پرسيم ذهن مان را درگير گرده و ضمير ناخودآگاهمان به دنبال يافتن پاسخ آن ها خواهد رفت. به اين ترتيب دائما ذهن و ضمير ناخودآگاهمان در حال برنامه ريزي شدن از طريق همين سوالات و گفت و گوهاي دروني هستند.

 ضمير ناخودآگاه را به كودكي تشبيه كرده اند كه يك دستش در دست شما و دست ديگرش قدرت بيكران كائنات است.

اگر شما از خودتان سوال كنيد كه چرا من اينقدر بدبختم؟ خواهد گشت و پرونده اي قطور براي شما خواهد آورد كه بدبختي تان را ثابت كند. اگر از خودتان بپرسيد چه اتفاقي مي افتد كه من اينقدر خوشبختم؟ باز هم به دنبال مداركي خواهد رفت تا اين را به شما اثبات كند.

هر سوالي كه در ابتداي صبح از خودتان مي كنيد مانند قطره آبي است كه در بركه اي آرام مي افتد و امواجي را به دنبالش ايجاد مي كند.از خودمان سوالات قدرتمند كننده كنيم تا به ذهنمان جهتي در مسير قدرتمند شدن بدهيم. سوالاتي كه مي توانند ما را به اهدافمان نزديك تر كنند.

 

شما مي توانيد از قدرت ذهن در رسيدن به آرزوها و اهداف تان استفاده كنيد , قدرت ذهن انسان آنقدر زياد است كه شما را مي تواند به تمام اهداف و خواسته هايتان برساند اما چون خيلي از افراد اين موضوع را نمي‌دانند از آن در جهت رسيدن به آرزوها و روياهايشان استفاده نمي‌كنند .
قدرت ذهن چيست؟ذهن انسان داراي قدرتي است كه با استفاده از آن ميتوانيد هر شرايطي را كه مي خواهيد خلق كنيد. البته ذهن يك ارتباط بين انسانها و كائنات است. يعني شما اگر بتوانيد ذهنتان را كنترل كنيد و از قدرت ذهن خود استفاده كنيد خيلي راحت مي توانيد هر خواسته و هدفي را كه داريد خلق كنيد و به آنچه كه مي خواهيد برسيد.
يكي از دلايلي كه باعث شده بسياري از افراد نتوانند به درستي از قدرت ذهن شان استفاده كنند اين است كه اصلاً قدرت ذهن را باور ندارند و فكر ميكنند كه قرار است تا آخر در همين شرايط كه الان دارند بمانند.
مي خواهم همين حالا به شما بگويم كه اگر بتوانيد از قدرت ذهن تان استفاده كنيد و ذهنتان را كنترل كنيد مي توانيد به هر آنچه كه مي خواهيد برسيد.
ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته‌ها و آرزوهايتان را دارد و اگر اصول آن را بدانيد و بتوانيد ورودي‌هاي ذهنتان را كنترل كنيد ميتوانيد از اين قدرت نامحدود يعني قدرت ذهن و تفكر تان استفاده كنيد.
شما بر اساس مغزتان زندگي مي كنيد. يعني مغزتان است كه به شما دستور مي‌دهد چگونه زندگي كنيد . تنها فرق بين تمام انسان هاي موفق و ناموفق در كره زمين اين است كه به درستي و نادرستي از ذهنشان استفاده مي كنند. اما ممكن است اين سوال پيش بيايد چطور مي توانيم از قدرت ذهن استفاده كنيم و ذهنمان را كنترل كنيم؟
قدرت ذهن انسان چقدر است؟ممكن است بپرسيد كه قدرت ذهن انسان چقدر است و آيا با قدرت ذهن به تنهايي مي توانيد به تمام خواسته ها و آرزوهايمان برسيم يا نه؟

https://www.janblaghy.ir/the-power-of-the-mind-to-achieve-dreams/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۰:۴۰ توسط:روشني ذهن موضوع:

راز معجزه شكرگزاري

معجزه شكرگزاريشكرگزاري ، ساده ترين و لذت بخش ترين راه براي استفاده هرچه بيشتر از نعمت هاي پروردگار يكتاست. نعمت هاي خداوند مانند يك اقيانوس بي انتها و بيكران است. اين شما هستيد كه تصميم مي‌گيريد از اين اقيانوس به چه اندازه بهره ببريد و تا چه حد لذت استفاده از نعمت هاي بي‌شمار آن را بچشيد. شما با شكرگزاري مي‌توانيد تمام نعمت هاي موجود در اين آبي بيكران را به زندگي خود وارد كرده و از آنها نهايت لذت و استفاده را ببريد. به همين دليل ما در اين مقاله قصد داريم بهترين راه ها و تكنيك هاي شكرگزاري را به شما آموزش دهيم تا بتوانيد با استفاده از آن ها، بهتر از هميشه شكر پروردگار خود را به جا آوريد. در واقع شما در اين مقاله با موارد زير به خوبي آشنا خواهيد شد:
شكرگزاري چيست ؟هنر شكرگزاريآثار شكرگزاريبهترين جملات شكرگزاريمراتب يك شكرگزاري واقعينمونه شكرگزاريدانلود دفترچه شكرگزاريپس از شكرگزاري واقعي
يك نكته مهم در مورد شكر گذاريمعجزه شكرگزاريشكرگزاري چيست ؟شكرگزاري واقعي و حقيقي به معناي اين است كه از تمام نعمت هايي كه پروردگار يكتا در اختيار ما قرار داده به جا و درست استفاده كنيم. اين نوع از شكرگزاري است كه مي‌توان واقعاً به آن معجزه شكرگزاري گفت.
منظور ما از اين سخن اين است كه هر نعمتي را براي رسيدن به هدفي كه به منظور آن آفريده شده است، به كار گيريم. به عنوان مثال زماني كه خداوند شرايط پيشرفت و ترقي را براي شما فراهم كرده و امكانات مورد نيازتان را در اطراف شما پديد آورده، از اين امكانات به بهترين شكل ممكن براي حركت به سمت جلو استفاده كنيد.
به شما اطمينان مي‌دهم كه اگر براي اين نعمت ها به معناي واقعي كلمه شكرگزار نباشيد و نسبت به آنها بي توجهي اعمال كنيد، نهايتاً تمام آنها را از دست خواهيد داد. زيرا آن گونه كه شايسته بود از آنها استفاده نكرديد و قدردان آنها نبوديد.
شكرگزاري-واقعي-يعني-استفاده-از-هر-نعمت-براي-هدف-درستشكرگزاري-واقعي-يعني-استفاده-از-هر-نعمت-براي-هدف-درستهنر شكرگزارياگر بخواهم بدون اغراق بگويم، شكرگزاري يك هنر است. چند درصد از اطرافيان شما كساني هستند كه براي نعمت‌هاي خداوند شكرگزاري مي‌كنند؟
خداوندي كه ما را آفريده و با كمال ميل بر ما نعمت مي‌فرستد و به ما لطف مي‌كند، لايق شكرگزاري نيست؟
خوب است بدانيد شكرگزاري و موفقيت با يكديگر رابطه متسقم دارند. كسي كه بايد رزق و روزي ما را بدهد، وقتي مي‌بيند كه ما به ياد او هستيم، نعمت بيشتري هم براي ما مي فرستد. باز هم مي بينيم كه شكر نعمت، نعمتت افزون كند…
شكرگزاري-زيباترين-هنري-است-كه-يك-فرد-مي‌تواند-داشته-باشدشكرگزاري زيباترين هنري است كه يك فرد مي‌تواند داشته باشدآثار شكرگزاريشكرگزاري زيباترين راه ابراز عشق و محبت نسبت به تمام داشته هايتان است. تمام چيزهايي كه اگر هر يك از آنها حتي يك روز از شما دريغ شود، بدون شك زندگي شما مختل خواهد شد و اصلاً حس و حال خوبي را نخواهيد داشت.
براي اينكه بتوانيد صاحب همه چيزهايي كه آرزويشان را داريد باشيد و يا زندگيتان سراسر شادي عشق و آرامش باشد، نياز به انجام كار خارق العاده اي نيست. تنها كافيست نسبت به تمام چيزهايي كه هم اكنون در زندگي تان داريد ابراز عشق كنيد. به جهان هستي اين پيام را بدهيد كه شاكر تمام نعمت هايي هستيد كه به شما ارزاني داشته و لايق كسب مقدار بيشتري از آنها هستيد.
براي شكرگزاري واقعي به تمام نعمت هاي زندگيتان ابراز عشق كنيدبراي شكرگزاري واقعي به تمام نعمت هاي زندگيتان ابراز عشق كنيد1. شكر نعمت، نعمتت افزون كندشعري كه همگي ما بارها آن را شنيده ايم و حتي بارها از آن در صحبت هاي روزانه خود استفاده كرده ايم. اما آيا تا به حال به مفهوم واقعي آن فكر كرده ايد؟ چه اتفاقي مي‌افتد كه شكرگزاري موجب افزايش نعمت هاي شما مي شود؟ اجازه دهيد به طور مفصل آن را براي شما توضيح دهم.
جهان هستي و كائنات بر پايه انرژي بنا شده اند. بدين معني كه در اين جهان هر چيزي كه نسبت به آن احساسي داشته باشيد و به آن انرژي دهيد، به سمت خود جذب خواهيد كرد. به همين دليل است كه ضرب المثل معروف” از هرچي بترسي سرت مياد” براي ما بسيار آشناست.
اگر شكرگزاري از خداوند زيادي داشته باشيد، در اصل به كائنات احساس و انرژي مثبت منتقل كرده ايد. بنابراين اين طبيعي است كه مقدار بيشتري از آن نعمت به سمت شما روان شود.
افراد-شكرگزار،-هميشه-حال-خوبي-دارندافراد-شكرگزار،-هميشه-حال-خوبي-دارند2. تاثير شكرگزاري بر ذهنيكي از زيباترين احساساتي كه با شكرگزاري از خداوند نصيب شما خواهد شد، حس شيرين شادي و آرامش و داشتن يك زندگي شاد است.
زماني كه شما شكرگزاري مي‌كنيد، در واقع ذهن خود را تعليم مي‌دهيد كه روي نكات مثبت زندگي تمركز كند. همين امر باعث مي‌شود بيش از قبل نسبت به اتفاقات مثبت، نسبت به دارايي هاي خود و تمام چيزهايي كه شايد تا قبل از اين براي شما بسيار عادي و روزمره بودند احساس خوبي داشته باشيد در نتيجه ذهن شما تبديل به يك ذهن مثبت انديش خواهد شد.
بدين گونه ديگر در پس هر اتفاق و رويدادي كه در زندگي شما رخ مي‌دهد، به دنبال نكات مثبت آن مي‌گرديد و با پررنگ شدن آن‌ها زندگي شما نسبت به قبل چندين برابر شادتر و لذت بخش تر خواهد شد.
جالب است بدانيد شكرگزاري و مثبت انديشي با هم رابطه مستقيم دارند و اگر شما مثبت انديش باشيد، مي‌توانيد به راحتي به همه چيز ابراز علاقه كنيد. به همين دليل ما مقاله اي به نام چطور مثبت انديش باشيم؟ را هم براي شما نوشته‌ايم كه مي‌تواند كمك خوبي براي شما در اين زمينه باشد.
به شما پيشنهاد مي‌كنم كليپ زير را كه درباره رابطه بين شادي و شكرگزاري هست را ببينيد چون خيلي به شما در شكرگزاري كردن كمك مي‌كند.

 
3. شكرگزاري و روابط شگفت انگيزيكي از جذاب‌ترين آثار شكرگزاري اين است كه مي‌توانيد آن را در همه جنبه هاي زندگي خود به كار ببنديد و شاهد اتفاقات زيبا و دلچسبي باشيد. به افرادي كه در اطراف شما هستند فكر كنيد. پدر، مادر، دوست، خواهر، برادر، همسر و يا هر شخص ديگري؛ چه ذهنيتي از آنها براي شما وجود دارد؟ نسبت به هر يك از آنها چه احساسي داريد؟
اغلب اوقات در روابط خود روي ويژگي‌هاي منفي شخص در مقابل تمركز مي‌كنيم و همين امر باعث مي‌شود همان طور كه شاهد هستيد روابط ما روز به روز به سمت افول پيشروي كند.
بهترين تمرين شكرگزاري از خداوند اين است كه ويژگي هاي مثبت اطرافيان خودتان را يادداشت كند. به ذهن خود اجازه بدهيد بدي‌ها را كنار زده و با مرور ويژگي هاي خوب و مثبت اين افراد، احساس عشق و محبت شما را نسبت به آنها دو چندان كند. هيچ يك از افرادي كه در كنار ما هستند به معناي واقعي و مطلق خوب يا بد نيستند. اگر درست فكر كنيد هر يك از آن‌ها ويژگي‌هايي دارند و جذابيتي به زندگي شما بخشيده‌اند كه بدون حضور آنها ممكن نيست.
به لحظه هاي شيريني كه در كنار آنها گذرانده‌ايد فكر كنيد. به تمام روزهايي كه در لحظات سخت شما ياريتان كرده‌اند. به لبخند‌هايي كه به خاطر وجود آنها بر روي لبانش لبان شما نقش بست و به تمام محبت‌هايي كه در حق شما كردند.
بابت اين موضوع شاكر باشيد. آنگاه خواهيد ديد كه اين لحظه هاي شاد و اين ويژگي هاي مثبت چندين برابر خواهند شد و مي توانيد لذت بيشتري را از بودن در كنار آنها تجربه كنيد.
شكرگزاري-به-روابط-صميمانه-شما-و-دوستانتان-بهبود-مي‌بخشدشكرگزاري-به-روابط-صميمانه-شما-و-دوستانتان-بهبود-مي‌بخشدبهترين جملات شكرگزاريخيلي از افراد فكر مي‌كنند شكرگزاري در زندگي كار بسيار سخت و پيچيده اي است! درحالي كه اصلاً اين طور نيست. اين كار به قدري آسان است كه مي‌توانيد با جملات ساده اي مانند جملاتي كه در ادامه برايتان مي‌آورم، آن را انجام دهيد.
خدايا شكرت كه هر روز نعمت هاي بيكرانت را وارد زندگي ام مي‌كني و يك نگاه قشنگ به من مي‌بخشي.
جملات شكرگزاري ثروتجملات شكرگزاري ثروتاي پروردگار مهربان، از اين كه هستم و خانواده ام در كنارم هستند، از تو سپاس گزارم.
جملات شكرگزاري مثبتجملات شكرگزاري مثبتخدايا هزاران بار شكر كه به همه خواسته هايم رسيدم و در آينده خواهم رسيد.
جملات شكرگزاري از خداوندجملات شكرگزاري از خداوندخدايا شكرگزارم بابت تك تك سلول‌هاي بدنم، بابت تك تك تپش‌هاي قلبم و بابت تك تك نعمت هايت.
جملات شكرگزاري روزانهجملات شكرگزاري روزانهخدايا شاكر و شكرگزارم كه هر روز با من مهرباني، و هرچه بدي مي‌كنم تو با من خوبي.
شكرگزاري از خداوندشكرگزاري از خداوندحواستان باشد كه اصلاً نياز نيست بابت اتفاقات عجيب و غريبي خدا را شكر كنيد. مي‌توانيد نعمت هاي حتي كوچك خدا را به زيبايي هرچه تمام تر شكر كنيد دقيقاً مانند نعمت هايي كه در جملات بالا نام برده شد شك نكنيد اتفاقات بسيار خوبي برايتان رقم خواهد خورد.
مراتب يك شكرگزاري واقعيبرخي از افراد بر اين باورند كه تنها به زبان آوردن واژه “خدايا شكرت” كافيست و مفهوم شكرگزاري بدين طريق ادا شده است؛ اما نكته اي كه بايد به آن توجه داشت، اين است كه پروردگار يكتا و توانا به قلب و باطن تمام انسان‌ها و مخلوقات آگاه و عالم است. با اين توصيف آيا مي‌توان در برابر چنين خالق بي همتايي تظاهر به شكرگزاري نمود؟
قبل از اين كه به مطالعه ادامه اين مقاله بپردازيد،پيشنهاد ميكنيم كه كليپ پايين رو مشاهده كنيد تا بهتر با مراتب شكرگزاري آشنا بشيد.
كسي كه به معناي واقعي خواهان به جاي آوردن شكر نعمت هاي بي دريغ پروردگار يكتا باشد، بايد حتماً از قانون شكرگزاري آگاه باشد. قانوني كه سه بخش دارد و بايد از همه مراحل آن آگاه باشيد.
1. قلبي آكنده از حس شكرگزاريبايد در قلب خود براي نعمت هايي كه در دسترس داريد شكرگزار باشيد. چند لحظه با خود بينديشيد كه اگر خانه اي كه در آن زندگي مي‌كنيد، پدر و مادرتان، خوراك و غذاي روزانه‌تان، شغلي كه داريد و يا هر چيز كوچك ديگري كه در زندگي فعلي خود آن را در اختيار داريد، از شما گرفته شود چه احساسي خواهيد داشت؟ آيا مي‌توانيد همچنان به زندگي خود ادامه دهيد و آرامش فعلي تان را حفظ كنيد؟ بدون شك خير!
يكي از اساسي ترين مشكلاتي كه اغلب ما با آن درگير هستيم، اين است كه فكر مي‌كنيم براي اين كه شكرگزار نعمت هاي پروردگار باشيم، بايد از همه چيز عالي ترين و بهترين شكل ممكن آن را در اختيار داشته باشيم.
در صورتي كه اين تفكر كاملاً نادرست است. اگر در همين لحظه درد كوچكي در يكي از اعضاي بدن شما وارد شود، حاضريد تمام دنيا را به هم بريزيد تا اين درد در وجود شما تسكين يابد. اطراف همگي ما پر از نعمت هايي است كه بايد هر روز براي داشتن آن ها چندين بار پروردگار توانا را شاكر باشيم.
براي چند لحظه هر چيزي كه در اختيار داريد، حتي كوچكترين آنها را پيش چشمانتان مجسم كنيد و با خود بينديشيد اگر آن را از زندگي تان حذف كنيد چه اتفاقي خواهد افتاد؟ مطمئنم آنگاه از صميم قلب خداوند بلند مرتبه را شاكر خواهيد بود.
شكرگزاري،-معجزه-زندگي-هر-كسي-استشكرگزاري،-معجزه-زندگي-هر-كسي-است2. معجزه شكرگزاري زبانيزماني كه مي‌خواهيد محبت و قدرداني خود را نسبت به پدر و مادر، همسر، دوست و يا هر شخص ديگري اظهار كنيد، تمام كلمات زيبا و محبت آميزي را كه در ذهن داريد، كنارهم مي چينيد تا به بهترين شكل ممكن خشنودي خود را به او ابراز كنيد. به نظر شما در برابر خداوندي كه تمام زندگي و وجود ما به او و الطافش وابسته است و اگر لحظه اي هر يك از اين نعمت ها را از بزرگترين آنها تا كوچكترين از ما دريغ كند به ورطه نابودي كشيده خواهيم شد، چگونه بايد سپاس گزاري كرد؟
چه كلماتي را بايد به كار ببريم تا بتوانيم آنگونه كه شايسته و لايق بزرگي اوست از او تشكر كنيم؟
خداوندي كه تمام زيبايي هاي خلقت از او سرچشمه مي‌گيرد و نسبت به بندگان خود حتي از پدر و مادر مهربان تر است. بدون شك پيدا كردن كلماتي كه بتوانند احساس ما را نسبت به اين همه نعمت بيان كند كاري دشوار و غير ممكن است. اما مي‌توانيد در هر سني كه هستيد و با هر سطح تحصيلات، زيباترين كلماتي كه در ذهن داريد كنار هم چيده و با او سخن بگوييد و براي تمام لحظات زندگي خود از او سپاس گزار باشيد. 
با زبان خودتان از خداوند شكرگزاري كنيد3. شكرگزاري اعضا و جوارحشكرگزاري اعضا و جوارح در حقيقت همان شكرگزاري عملي در برابر نعمت هاي پروردگار است.
چرا با زباني كه مي‌تواند سخنان نيكو بيان كند و موجب آرامش و شادي قلب ديگران شود، حرف هايي بيان كنيم كه موجب تلخ كامي و آزار ديگران باشد؟
دست هايي كه مي تواند براي ياري به سمت ديگران دراز شود و افتاده اي را از روي زمين بلند كند، چرا در جهت خراب كردن زندگي ديگران و آزار دادن آنها استفاده شود؟
خداوند به ما اين اعضا و جوارح اهدا كرده كه با آنها مي‌توانيم علاوه بر ساختن زندگي خودمان براي ديگران هم ياري دهنده خوب و شايسته اي باشيم.
بنابراين شكر عملي به اين مفهوم است كه از اين نعمت بسيار بزرگ كه با هيچ چيز ديگري قابل جايگزين نيست، به بهترين شكل ممكن و در همان جهتي كه به منظور آن آفريده شده است استفاده كنيم.
شكرگزاري-عملي،-بهترين-نوع-شكرگزاري-استشكرگزاري-عملي،-بهترين-نوع-شكرگزاري-استنمونه شكرگزاريهمانطور كه گفتيم، به تصور بسياري از افراد، شكرگزاي كار سخت و پيچيده‌اي است. اما در صورتي كه فقط سخت به نظر مي‌رسد. در اصل آنقدر ساده است كه بسياري از افراد فراموش مي‌كنند كه آن را انجام دهند. حالا كسي كه مي‌خواهد شكرگزاري بكند، ممكن است برايش سؤال پيش بيايد كه بهترين شيوه شكرگزاري چيست؟ 
همانطور كه در بخش بالا ديديد، شكرگزاري عملي بهترين راه براي تشكر كردن از خداوند است. نوشتن هم نوعي از آن است. دقت كرده‌ايد وقتي شما موردي را يادداشت مي‌كنيد، بهتر آن را به ياد مي‌آوريد؟ نوشتن درباره شكرگزاري هم همين كار را مي‌كند. يعني آن حس خوبي را كه از شكر كردن به دست مي‌آوريد را براي مدت بيشتري همراه شما مي‌كند. اكثر اساتيد رشد فردي و موفقيت دنيا، دفترچه‌اي دارند كه هر صبح چند مورد از مواردي را كه شكرگزار آن‌ها هستند، مي‌نويسند. مثل جملات شكرگزاري بالا كه اشاره كرديم.
ممكن است كه در اوايل راه كمي سخت باشد، ولي كم كم چشمانتان نسبت به دور و اطراف شما بازتر مي‌شود و مي‌توانيد موارد بيشتري را ياد داشت كنيد.
شكرگزاري،-پنجره‌اي- است-روبه-سوي-شگفتي‌هاي-جديددانلود دفترچه شكرگزاريبراي اين كه بتوانيد به خوبي شكرگزاري هاي خودتان را بنويسيد و هر روز هم به طور كامل اين كار را انجام دهيد، مي توانيد از دفترچه شكرگزاري كه ما برايتان تهيه كرده اين استفاده كنيد. شما مي توانيد اين دفترچه را دانلود كرده و آن را پرينت كنيد تا هر روز به راحتي و به بهترين شكل ممكن شكرگزاري خود را انجام دهيد. همچنين مي توانيد آن را در گوشي يا لپ تاپ خودتان ذخيره كرده و به صورت الكترونيكي از آن استفاده كنيد. براي اين كه اين دفترچه را دريافت كنيد، روي لينك زير كليك كنيد.
دانلود دفترچه شكرگزاري

درباره دفترچه شكرگزاري بيشتر بدانيدشكرگزاري واقعي پاي شادي و آرامش را به زندگي شما بازخواهد كردشكرگزاري واقعي پاي شادي و آرامش را به زندگي شما بازخواهد كردفوايد شكرگزاري در زندگيمهم نيست چه چيزي مي‌خواهيد! پروردگاري كه شما را آفريده و زندگي شما را به زيباترين شكل ممكن ترتيب داده، بدون شك آن قدر تواناست كه بزرگترين آرزوي شما كوچكترين معجزه او باشد.خواهان وفور هر نوع نعمتي كه هستيد، تنها كافيست براي نعمت هايي كه هم اكنون در اختيار داريد شكرگزار باشيد. در مدت زمان كوتاهي شاهد خواهيد بود كه تا چه اندازه  اتفاقات بي نظيري در زندگي شما رخ خواهد داد و زندگيتان را به بهترين شكل ممكن تغيير مي‌دهد.
معجزه در نزديكي شماست. تنها كافي است براي ديدن آن چشم‌هايتان را باز كنيد و تمام ذهنتان را به آن معطوف داريد…

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%AF%D8%9F/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۰:۲۹ توسط:روشني ذهن موضوع:

بهترين روش استفاده از جملات تاكيدي مثبت چيست ؟

جملات تاكيدي چسيت؟
يكي ديگر از راه هاي توجه كردن به خواسته اتان كه باعث هم ارتعاش شدن با خواسته اتان مي شود استفاده از جملات تاكيدي است كه هر كسي كه كوچك ترين معطاله اي در مورد قانون جذب داشته باشد اسمش را شنيده است و احتمال خيلي زياد استفاده هم كرده است ولي شايد اين تمرين هم مثل خيلي تمرين هاي ديگه كه اصولي دارد تا درست نتيجه بدهد را ندانيد كه در اين قسمت قصد داريم كه نحوه صحيح و اصولي استفاده از عبارات تاكيدي را بيان كنيم. در همين يك نكته خيلي مهم را مي خواهم به شما بگويم كه همين كه الان شما مي دانيد ارتعاش چيست و توجه چيست و در پشت صحنه تمارين قانون جذب مثل عبارات تاكيدي يا تجسم و… كه همان ارسال ارتعاش است چه مي گذرد از بيش از نود درصد كسانيكه قانون جذب مطالعه مي كنند جلو تر هستيد به همين دليل است كه اقاي جك كنفيلد مي گويد بيش از ۹۵ درصد كسانيكه فكر مي كنند قانون جذب را فهميده اند در اصل نفميده اند.
عبارات جملات تاكيدي مثبت تعيين خواسته نيستبه طور كلي عبارات تاكيدي يكسري جملات مثبت در راستاي هدف ما هستند كه به ما كمك مي كنند كه ذهن و ضميرناخودآگاهمون رو برنامه ريزي كند كه با خواسته امان هم ارتعاش شويم تا به آن برسيم. پس نقش تعيين خواسته ندارند كه ما فكر كنيم كه با تكرار عبارات تاكيدي ما داريم خواسته امان را به جهان مي گوييم، نه اينطور نيست ما فقط با تكرار عبارات تاكيدي قرار است كه به خواسته امان توجه كنيم و مهم تر از آن اينكه به احساس خوب و احساس داشتن خواسته امان برسيم كه مجموع توجه و احساس مي شود ارتعاش و كار قانون جذب و جهان اينكه هم ارتعاش ها رو كنار هم قرار مي دهد. اشتباهي كه خيلي ها در عبارت تاكيدي مي كنند اين است كه فكر مي كنند كه عبارات تاكيدي براي اين است كه ما به جهان اعلام كنيم كه خواسته ما چيست كه اين كاملا اشتباه است فقط و فقط كار ما اينكه با خواسته امان هم ارتعاش بشويم چون جهان مي داند كه ما چه مي خواهيم و نيازي نيست كه ما به جهان بگوييم چه مي خواهيم.
به عنوان مثال وقتي شما از در زندگي اتان به يك مشكل يا تضاد بر مي خوريد مثلا يك دعوا بين شما و خانواده اتان پيش مي آيد همان لحظه در وجود شما يك خواسته شكل مي گيرد كه من آرامش در روابطم را مي خواهم و اين خواسته را خدا و جهان مي داند و فقط كاري كه شما بايد انجام بديد اين است كه شما با خواسته اتان هم ارتعاش شويد و به آن توجه كنيد تا آن را وارد زندگي اتان كنيد كه در اينجا مثلا مي توانيد از اين عبارت تاكيدي استفاده كنيد كه خدايا شكرت كه آرامش رو در روابط و زندگي من هروز داري بيشتر و بيشتر مي كني. با اين جمله كه اگر مدام تكرار كنيد و مهم تر از آن احساسش كنيد، داريد ارتعاش آرامش و روابط با آرامش را مي فرستيد و اتفاقي كه مي افتد اين است كه آرام آرام وقتي تمزكتون رو از روي اتفاقات نا خواسته بر مي داريد و روي خواسته خود مي گذاريد طبق قانونمندي دقيق جهان شما به سمت خواسته اتان كه آرامش در روابط است هدايت مي شويد. ولي متاسفانه كاري كه اكثرا آدمها در اين جور مواقع انجام مي دهند اين است كه به جاي تمركز روي چيزي كه مي خواهند فقط در مورد اتفاق بدي كه افتاده است غر ميزنند و ناله مي كنند و صحبت و فكر مي كنند و با اين كار اين با ناخواسته خود هم ارتعاش مي شوند و طبق قانون هميشه شرايط و اتفاقاتي رو تجربه مي كنند احساس بد بيشتري رو به آنها بدهد.
حالا چگونه حرفه اي عبارات تاكيدي بسازيماولين موردي كه بايد در عبارات تاكيدي رعايت شود اين كه كوتاه و مثبت باشد،كه راحت گفته شود و راحت ذهن و ضمير ناخودآگاه ما آن را بپذيرد. منظور از مثبت بودن اين است كه خيلي ها مي گويند نمي خواهم مريض باشم، خوب اين جمله منفي است و كلمه مريض خودش منفي است و ضمير ناخوداگاه اين كلمات را تحت الافضي برداشت مي كنند و در اصل شما را با مريضي هم ارتعاش مي كند. جمله صحيح اين است كه بگويمم من تن و بدن سالم و سلامت دارم يا بدن من هر روز داره سالم و سالم تر مي شود.
مورد دوم كه بايد رعايت شود اين است كه جمله شما مبهم نباشد كاملا صريح و واضح بيان كند كه خواسته شما چيست كه بتوانيد آن را احساس كنيد. مثلا جمله خدارو شكر كه چيزهايي عالي دارم يك جمله كاملا مبهم است كه اصلا مشخص نيست كه چيزهاي عالي يعني چه. پس از جملاتي استفاده كنيدكه دقيقا مشخص كند كه خواسته شما چيست.مورد بعدي اينكه جملات را در زمان حال بكار ببريد. اگر بگوييد كه من در آينده همسر فلان خواهم داشت صحيح نيست بايد با هدفتان همين الان زندگي كنيد يعني از اين جمله استفاده كنيد كه خدايا شكرت كه من با همسر با فلان ويژگي ها دارم زندگي مي كنم، يعني حس داشتن هدفتان را همين الان بايد تجربه كنيد.
مورد بعدي اينكه از كلماتي استفاده كنيدكه احساساتتان را در جمله بيان كند. مثلا بگوييد كه خدايا شكرت كه دارم از زندگي با همسر دلخواهم لذت ميبرم، در اين جمله كلمه لذت مي برم دقيقا داره احساس شما رو بيان مي كند.مورد بعدي اينكه با شكر گذاري تركيبش كنيد كه اگر به مثال هاي بالا دقت كنيد تقريبا همه آنها با خدايا شكرت شروع ميشد. و اين همه اينها دقيقا براي اين كار است كه شما به احساس بهتر و بهتري برسيد و ارتعاش قوي تري بفرستيد.مورد بعدي اين است كه عبارات تاكيدي را براي خودتان بسازيد. مثلا اين جمله كه خدايا شكرت كه همسرم داره به من احترام مي گذارد، اين جمله براي شما نيست و اشتباه است و شما قرار نيست كسي را تغيير دهيد شما فقط بايد روي خودتان كار كنيد و دست از تغيير ديگران برداريد. مثلا مي توانيد بگوييد خدايا شكرت كه من اينقدر دوست داشتني و جذاب هستم.
مورد بعدي اين است كه عبارات تاكيدي كه براي خود با توجه به موارد بالا ساختيد را تغيير ندهيد و يك جمله كه ساختيد را مدام تكرار كنيد.
عبارات تاكيدي نمونه براي جذب همسر دلخواه
خدايا شكرت از زندگي دركنار همسر دلخواه دارم لذت مي برمخدايا شكرت كه منو لايق ناب ترين عشق الهي قرار داديخدايا شكرت كه من ازدواجي سرشار از عشق و زيبايي رو تجربه كردمخدايا شكرت كه بهترين هسر دنيارو هموني كه مي خواستم را نصيب من كردي.
و با خلاقيت خودتون مي توانيد هر عبارت تاكيدي كه به شما احساس بهتري مي دهد را بسازيد و آن را تغيير دهيد چون مهم فقط احساس شماست.
تمرين: يك يا چند عبارت تاكيدي براي خود بسازيد و روزي حداقل يك ساعت آن را تكرار كنيد و احساسش كنيد. البته حالت ايده آلش اينكه اين عبارات مثل ذكر هميشه روي لبتان باشد و مدام تكرارش كنيد تا به صورت ناخودآگاه شود. مي توانيد آن را ضبط كنيد و مدام به آن گوش بدهيد و از طريق شندين ضمير ناخودآگاهتون رو برنامه ريزي كنيد. حتي درخواب هم مي توانيد از آنها استفاده كنيد.زماني متوجه مي شويد كه اين كار را خيلي درست انجام داده ايد كه در خواب هم اين عبارات را تكرار كنيد.

https://www.janblaghy.ir/what-are-emphatic-sentences/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۵۷ توسط:روشني ذهن موضوع:

تمرين هاي آموزش تجسم خلاق

تجسم خلاق چيست و چه كاربردهايي دارد؟انسان تبديل به چيزي مي شود كه به آن فكر مي كند. روي هرچيزي تمركز كنيد، آنرا جذب خواهيد كرد. هرچيزي را كه در ذهنتان مجسم كنيد، ميتوانيد انجامش دهيد. تجسم كمك مي كند بتوانيد افكار و اعمال خويش را هدايت كنيد و با اگاهي، تمركز و هدفمندي بيشتري زندگي كنيد.
به گزارش خبرگزاري برنا؛ بنابراين تجسم، روشي فوق العاده براي استفاده از نيروي خلاقيت افكار است و سبب مي شود بتوانيد از اين نيروي قوي براي بهبود همه ي جنبه هاي زندگي خويش بهره ببريد. هركس قدرت تجسم خوبي داشته باشد، ميتواند آگاهانه يا ناآگاهانه موفقيت را جذب كند.
تجسم خلاق شيوه قدرتمندي است كه ميتوان آنرا به چشم تمرين ديد، تمريني كه بارهاوبارها در ذهن اتفاق مي افتد. به كمك اين تمرين ميتوانيد از تخيل خويش براي ايجاد تغييرات مثبت در زندگي استفاده كنيد. درصورتي كه اين شيوه بدرستي بكار گرفته شود، ميتواند زندگيتان را دگرگون كند. قدرت تجسم كمك مي كند بتوانيد رؤياهاي زندگي خود را جذب كنيد و به آن ها واقعيت ببخشيد.
تجسم خلاق ,تجسم خلاق چيست,تجسم خلاق چه كاربردي دارد
شما قبلاً از تجسم خلاق استفاده نموده ايد 
تجسم خلاق چيز تازه و عجيبي نيست، تمامي اشخاص آنرا در طول زندگي خود بارها استفاده نموده اند ، شما در زمان كودكي بسيار زياد از اين شيوه استفاده نموده ايد ، زمان هايي كه در حال بازي كردن بوديد، هنگامي كه اسلحه بازي مي كرديد، ماشين بازي مي كرديد، يا دخترخانم ها خاله بازي مي كردند، مي بينيم كه بارها در ذهن خويش شرايطي را تجسم كرده ايم، ولي بزرگتر شديم و آرام آرام آنرا فراموش كرده ايم، من مي خواهم شمارا دوباره به ياد گذشته و اين شيوه قدرتمند بيندازم.
تجسم خلاق چه كاربردي دارد؟
شما از قدرت تجسم خلاق در هر زمينه اي كه ميخواهيد ميتوانيد استفاده كنيد. براي جذب پول و ثروت، جذب يك رابطه عاشقانه خوب و زيبا، جذب منزل، ماشين و يا حتي شغل مورد نظرتان ميتوانيد از اين قدرت ذهني استفاده كنيد. پس اصلاً تفاوتي نمي كند كه چه چيزي را مي خواهيد براي تمام خواسته ها و اهداف تان ميتوانيد از قدرت بي نظير و نامحدود تجسم خلاق استفاده كنيد.
شيوه تجسم خلاق
همين كه بتوانيد بر روي موضوعي كه در ذهنتان فكر كنيد يا آنرا ببينيد و يا حس كنيد براي ادامه كار كافي است.
تجسم خلاق ,تجسم خلاق چيست,تجسم خلاق چه كاربردي دارد
مشكلات خاص تجسم خلاق
ممكن است فردي حس كند قادر به تجسم كردن نيست معمولاً اين وضعيت ناشي از يك نوع ترس است. به عنوان نمونه يكي از دانشجويان موقع مديتيشين خوابش مي برد كه دليل آن ترس ناشي از احساسات عاطفي زيادي بود.
4 گام اصلي براي تجسم خلاق:
- هدفتان را معلوم كنيد
- افكار و رويدادهايتان را واضح و روشن ايجاد كنيد( ساختن تصوير ذهني)
- اغلب بر روي آن تمركز كنيد
- به آن انرژي مثبت بدهيد( با عبارات تاكيدي)
انرژيتان را براي خلق كردن، نه خراب كردن استفاده كنيد…
ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺜﻞ ﯾﮏ ﺁﻫﻦ ﺭﺑﺎ ﻫﺴﺘﯿﺪ … ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺧﻮﺩ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺭﻭﺷﻨﯽ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ، ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺑﻪ ﺁﻫﻦ ﺭﺑﺎ ﯾﯽ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﺪﻭ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯾﺪ ﻭ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ، ﺩﺭ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺷﻤﺎ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ …
ﻫﺮﭼﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﻥ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺎﺫﺑﻪ ﺍﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺷﻤﺎ ﻫﺪﺍﯾﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺑﻪ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺟﺬﺍﺏ ﻋﻈﯿﻢ ﺗﺮﯼ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﯾﺪ ….
ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﯾﻤﺎﻥ، ﺑﺎﻭﺭ ﻭ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ.
تجسم خلاق ,تجسم خلاق چيست,تجسم خلاق چه كاربردي دارد
شيوه كار تجسم خلاق
دنياي مادي منشا انرژي است:جهاني كه ما در آن زندگي ميكنيم از انرژي تشكيل يافته است شايد ما سطوح گوناگون اشياء را با احساس هايي فيزيكي ظاهرا جدا از هم بدانيم ولي در واقع تمام اشيا از بزرگترين آن گرفته تا كوچك ترين زره كه شامل اتم و كوچك تر از آن است به انرژي محض تبديل ميشوند . فكر داراي يك انرژي نسبتا خوب است بنابراين خيلي تند تغيير مي كند ماده از انرژي نسبتا غليظ و متراكم تري تشكيل يافته ، به همين خاطر اهسته تر تغيير مي كند.
انرژي خاصيت هاي مغناطيستي دارد:طبق قانون هاي فيزيكي نيروهاي داراي كيفيت و ارتعاش شبيه همديگر را جذب مي كنند همچنين احساسات هم از انرژي مغناطيستي برخوردارند كه اين انرژي را از طبيعت شبيه خود جذب مي كند ما مي توانيم اين اصل را در كارهاي روزانه مان مشاهده كنيم به عنوان مثال موقعي كه بطور اتفاقي كسي را ببينيم كه همان موقع به او فكر مي كنيم.
فرم تابع افكار است:فكر بر خلاف صورت هاي غليظ تر انرژي از سرعت و تحرك بالايي برخوردار است. فكر انجام دادن كاري يا ساختن چيزي از اجزاي آن سبقت مي گيرد يعني انجام هر كاري ابتدا به صورت يك فكر يا تصور به وجود مي آيد .
تجسم شبيه نقشه اي است كه يك خيال را براي ما به گونه يك شكل ايجاد مي كند آنگاه انرژي را در يك ميدان مغناطيستي جذب نموده و آنرا به طرف تشكيل آن شكل راهنمايي مي كند.
قانون تشعشع و جاذبه:طبق قانون سوم نيوتن هر عمل عكس العملي دارد مساوي و در جهت خلاف آن منظور اين است كه باتوجه به عقايد و افكارمان، آن چه انتظار وقوع آنرا داريم و قويا بطور واضح آنرا تجسم مي كنيم در زندگيمان به آن جهت جذب خواهيم شد.
هنگامي كه افكار منفي را در ذهن مان پرورش مي دهيم و حس ناامني و ترس ميكنيم از همان اشخاص وشرايطي كه دوري مي كنيم به سراغ مان مي آيد. از طرفي با پرورش احساسات مثبت و تجسم خوشحالي به طرف اشخاص و موقعيت هاي مناسب متمايل خواهيم گرديد.
استفاده از تجسم خلاق:تغيير تنها به وسيله انديشه مثبت رخ نمي دهد بلكه احتياج به جست و جو و كشف عميق ترين و اصلي ترين رفتارهاي روزانه و آنگاه تغيير آنها داريد. نخست امكان دارد شما از تجسم خلاق در دوه هاي خاص و براي هدف هاي معين استفاده كنيد با تمرين و تكرار اين كار را به عادت تبديل كنيد. با اين كار اعتماد به نفس شما افزايش يافته و به نتيجه مناسب خواهيد رسيد. فوايد ديگر تجسم خلاق اين است كه ميتوانيد لحظه لحظه زندگي تان را آن طور كه سزاوار است خلق كنيد.
تجسم خلاق ,تجسم خلاق چيست,تجسم خلاق چه كاربردي دارد
تمرين اصلي تجسم خلاق
راحت بنشينيد يا دراز بكشيد.از نوك انگشتان پا شروع كنيد به شل كردن و رها كردن عضلات، تا به فرق سر برسيد و حس كنيد با هر نفسي كه اهسته و عميق از شكم مي كشيد، همه ي فشار ها از اجزاي بدنتان بيرون ميرود.
از يك تا ده بشمريد و به خودتان بگوييد كه با هر شماره آرام تر مي شويد.وقتي در همه ي اجزاي بدنتان حس راحتي كرديد، خواسته ي خودتان را به شكل دلخواهتان مجسم كنيد.ببينيد همه چيز دقيقا” براساس ميلتان پيش ميرود. اگر چيزي كه مي خواهيد يك شئ هست خودتان را در حال لذت بردن از ان مجسم كنيد.
اگر يك وضعيت است، خودتان را شاد در ان وضعيت ببينيد.به خودتان بگوييد:اكنون اين يا چيزي بهتر، به شيوه ي كاملا رضايتبخش ، و از راه هايي بسيار هماهنگ، به خير و صلاح همه ي اشخاص ذينفع، براي من متجلي مي شود. اين تمرين را تنها تا هنگامي كه برايتان شادي بخش است انجام بدهيد. پس طول مدتش مهم نيست.اما بهترين زمان انجام آن، آلفاي پيش از خواب و بعد از خواب است. يعني بيست دقيقه قبل و بعد از خواب.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۱:۲۵ توسط:روشني ذهن موضوع:

چگونه از قانون جذب عشق استفاده كنيم؟

راه هاي جذب عشق

پيدا كردن نيمه گمشده، عشق حقيقي و فرد ايده آل با بهره گيري از اصول قانون جذب عشق غيرممكن نيست. چرا كه قانون جذب، قانون جذب مشابهات است و درواقع به كمك اين قانون شما با تمركز بر تفكرات مثبت، نتايج مثبتي مي‌توانيد در زندگيتان بدست آوريد. البته طبيعتا اين قانون زماني براي شما عملي خواهد بود كه درك صحيحي از نحوه  بكارگيري قانون جذب عشق داشته باشيد. در اين مقاله "راديو عشق:برگزار كننده دوره‌هاي روانشناسي پيش از ازدواج" بيان مي‌كند كه چطور مي‌توانيد به كمك قانون جذب، همسر و شريك عاطفي ايده آلي را به سوي خودتان جذب كنيد.

چگونگي استفاده از قانون جذب در يافتن عشقبياييد نگاهي بر گامهايي كه براي اجراي اين قانون در زندگي‌تان، و يافتن عشق و شادي در سريع‌ترين زمان ممكن برداريد، بياندازيم.

مثبت انديش باشيدراجع به چيزي كه از شريكتان مي‌خواهيد مثبت باشيد و از افكار منفي دوري كنيد. اگر بخواهيم منظورمان را به روشني بيان كنيم، وقتي مي‌گوييم در استفاده از قانون جذب براي يافتن عشق بايد از افكار منفي پرهيز كنيد، منظورمان اين نيست كه افكارتان را به شكل "بد" يا "منفي" مورد قضاوت قرار مي‌دهيد. وقتي كاربرد عبارت منفي را به اين شكل مي بينيد، به معناي متضاد آنچه مي‌خواهيد است.

هر رابطه شكست خورده‌اي شواهدي راجع به آنچه از شريك ايده‌آل‌تان مي‌خواهيد، براي شما به ارمغان خواهد آورد. مساله اينست كه بسياري از زنان و مردان به جاي تمركز بر نكات مثبت، بر نكات منفي تمركز خواهند نمود. براي مثال وقتي مي‌گوييد به دنيال مردي كه كارش را بر رابطه اش اولويت مي‌دهد نيستم، در واقع بر مردي تمركز كرده ايد كه همين كار را مي‌كند و اين همان خواسته‌اي است كه ناخودآگاه از طريق انرژي‌تان ارسال مي‌كنيد.

خبر خوب اينست كه وقتي مي‌دانيد چه چيزي را نمي‌خواهيد، اين بدان معناست كه مي‌دانيد به دنبال چه هستيد. قدرت شما، در توانايي انتخاب افكار مثبتي است كه به حدي واضح‌اند كه قادريد دقيقا خواسته خود را به جهان بيان كنيد. پس براي جذب دختر دلخواه و زن ايده آل ميتوانيد بگوييد:"به دنبال زني هستم كه اولويت اولش من باشم و مرا بي قيد و شرط دوست بدارد."

تاثير افكارتان را با حسي كه از آن ناشي خواهد شد، مي‌توان دريافت. اگر حس فوق العاده‌اي داشتيد، مثبت و اگر احساس بدي به همراه داشت، پس منفي بوده است. به همين سادگي است. اگر خودتان را غرق در افكار منفي يافتيد، سريعا آنها را تغيير داده و تمركز بر افكار مثبت را آغاز نماييد. بلافاصله احساس بهتري خواهيد داشت و در مسير عشق قرار خواهيد گرفت. تمركز انرژي بر آنچه احساس خوبي به همراه دارد، بهترين روش در استفاده از قانون جذب در يافتن عشق است.

به رويا پردازي ادامه دهيداگر آماده قانون جذب عشق هستيد، يكي از بهترين كارهايي كه قادر به انجام آن هستيد، روياپردازي راجع به نيمه گمشده‌تان است. همانطور كه شريك ايده‌آل‌تان را مجسم مي‌كنيد، جهان اين تصاوير را به عنوان شاخص‌هايي از آنچه در زندگي‌تان خواهد ساخت، در نظر خواهد گرفت. مي‌توانيد در تصوراتتان، رابطه مد نظرتان را تا حد ممكن بهبود دهيد تا به بالاترين سطح ايده‌آل‌هايتان نزديك شود.

وقتي كه اين تصوير در ذهنتان شكل گرفت، آن را بارها و بارها مرور كنيد، تا زمانيكه واقعا متوجه مي‌شويد كه در حال زندگي كردن آن هستيد. قدرت تصوراتتان غيرقابل توقف است و مي‌تواند زندگي عشقي‌تان را متحول كند.

علاقه، عشق را به همراه خواهد داشتقانون جذب به مانند قانون علاقه، علاقه را به همراه خواهد داشت، عمل مي‌كند. عمل شما، عكس العمل (پاسخ)ي به همان شكل به دنبال خواهد داشت. علاقه، علاقه – در اين مورد عشق – را در پي خواهد داشت. براي مثال اگر شما با اعتماد به نفس باشيد و باور داشته باشيد كه پسر جذابي هستيد، طبق قانون جذب عشق، يك دختر با اعتماد به نفس و جذاب را به سوي خودتان جذب خواهيد كرد.

عاشق خودتان شويداگر خودتان عاشق خودتان نباشيد، نمي توانيد از ديگران انتظار داشته باشيد كه عاشقتان شوند. وقتي خودمان را مورد انتقاد و قضاوت قرار دهيد، از خود نوعي انرژي ارسال خواهيم كرد كه ديگران را دفع مي‌كند. خودانتقادي، انرژي منفي بروز مي‌دهد كه افراد احتمالي را دفع خواهد نمود.

در طرف ديگر، عشق به خود را داريم كه بسيار جذاب است و افراد احتمالي را جذب خواهد نمود. فهرستي از ده ويژگي كه در رابطه با خودتان دوست داريد را يادداشت نموده و آن را جايي بگذاريد كه هر روز بتوانيد ببينيد. محتويات داخل اين فهرست آنقد مهم نيست، تنها نكته مثبت اين فهرست، حس خوبي است كه از ديدن آن در قبال خود خواهيد گرفت.

هر چقدر بر روي ويژگي هايي از خودتان كه دوستشان داريد متمركز شويد، حس علاقه به خودتان را بيش از پيش تجريه خواهيد نمود. ديگران به راحتي عاشق شما مي‌شوند، چرا كه بودن در كنار افرادي كه خودشان را دوست دارند، احساس فوق العاده‌اي است.

به دنبال عشقي باشيد كه مناسب شما باشدوقتي از قانون جذب استفاده مي‌نماييد، نمي توانيد فرد بخصوصي را براي دوست داشتن مشخص كنيد. اين كار خلاف اراده آن فرد است، مگر اينكه آنها نيز از قضا دوست داشته باشند كه با شما باشند. در عوض شما بايد به دنبال عشقي باشيد كه با نيازهاي فردي شما مطابقت داشته باشد.

چه ويژگي‌هاي بخصوصي به بهترين شكل با اخلاقيات شما مطابقت دارند، يا شما را تكميل خواهد نمود و به شما در فردي بهتر بودن كمك مي‌كنند؟اين همان چيزي است كه در استفاده از قانون جذب براي يافتن عشق، از جهان طلب مي‌كنيد.
به حسادت نه بگوييدحسادت در قبال تجربيات فردي ديگر از آنچه ما به دنبال آن هستيم و آن را در اختيار نداريم، كاملا طبيعي است، ولي در واقع حسادت شما را از دستيابي به عشق باز خواهد داشت. حسادت، احساسي منفي است كه خواسته هايتان را از شما دور خواهد نمود.

در عوض حسادت، اين را در نظر بگيريد كه اگر فرد ديگري را در حال تجربه آن چيزي كه رويايش را داريد، مي‌بينيد، به معناي نزديك تر شدن روياهايتان است. بنابراين در عوض حسادت، عشق و روابط عاشقانه‌اي كه مي‌بينيد را جشن بگيريد و برايشان ارزوي خوشبختي كنيد. به اين شيوه به جهان اعلام خواهيد نمود كه مقداري از آن را نصيب شما نمايد.

تسليم شك نشويددر دنيايي از جبر زندگي مي‌كنيم كه در آن ممكن است تمامي روياها و اميالمان را تجربه كنيم. يكي از بزرگترين موانع در ظهور خواسته هايمان، شك است. چيزهايي را مي‌خواهيم، اما در دستيابي به آن شك مي‌كنيم. در واقع همين شكل مانع بروز آنها خواهد شد.

دانش، انرژي مثبتي است كه درهاي جذب را باز خواهد نمود. شك انرژي منفي است و همان در را خواهد بست. وقتي در به دنبال جذب نيمه گمشده خود هستيد، حسي از اعتقاد عميق بر اينكه او هم در مسيرش به سوي شماست، وجود خواهد داشت.

تسليم نشويداولين دليلي كه قانون جذب پاسخ مناسب را براي برخي افراد به همراه ندارد، اينست كه آنان پيش از دستيابي به نتيجه دلخواه نااميد و تسليم مي‌شوند. اين مساله درست مانند آنست كه غذاي بسيار خوش طعمي را سفارش دهيد و پيش از آنكه سفارشتان آماده شود، از رستوران خارج شويد. سفارش شما نيز در راه است، اما اگر مسير خودتان را عوض كنيد، آن را از دست خواهيد داد.

وقتي حرف از عشق مي‌شود، مردم از آنكه به نتيجه دلخواهشان در ملاقات‌هاي عاشقانه دست پيدا نمي كنند، نااميد مي‌شوند و هيچ گواهي از دستيابي به عشق واقعي نمي بينند. جداي از نااميدي يا ترس از نااميد شدن، آنها تسليم مي‌شوند و هيچگاه نخواهند فهميد كه چه چيزي را از دست داده اند. كليد قانون جذب آنست كه وقتي از آنچه مي‌خواهيد مطمئنيد، تا زماني كه در زندگيتان نمود پيدا نكرده باشد، بايد در مسير دستيابي به آن از تلاش دست برنداريد.

از آنچه هستيد، لذت ببريدمنتظر آن نباشيد كه عشق، شما را براي آغاز يك زندگي بيابد. هماني كه هستيد را جذب خواهيد نمود: اگر فردي تنبل و بي انگيزه باشيد، فردي درست همانند خود را جذب خواهيد نمود. اگر به دنبال فردي فعال، كه اسكي مي‌رود و كتاب مي‌خواند هستيد، بهتر است دويدن را آغاز كنيد، به اسكي برويد و در نمايشگاه كتاب گردش كنيد.

منتظر او نباشيد تا با آمدنش، زندگي‌تان به بهترين شكل ممكن در بيايد. بهترين شكل زندگي خود را همين الان آغاز كنيد و آنقدر جذاب خواهيد شد كه تمامي افراد شما را در ميان جمعيت به يكديگر نشان خواهند داد.

آينده خود را به اكنون بياوريددر حال حاضر، شمايي هستيد كه مجرد و تنهاييد، و آينده‌اي وجود دارد كه در آن يا شريكي براي زندگي برگزيده ايد و يا ازدواج كرده ايد. يكي از بهترين راهها براي بكارگيري قانون جذب به منظور جذب بهترين پسر يا دختر به سمت خود، مبدل شدن به شكلي از خودتان است كه در رابطه است. 
اين كار به اين شكل است كه: به خودتان در حال حاضر، و در آينده در حاليكه در رابطه‌اي عالي باشيد، بيانديشيد. تفاوتهاي موجود چه چيزهايي هستند؟ خود را وقتي كه در يك رابطه باشيد، چگونه مي‌بينيد؟ شايد جواب شما به اين صورت باشد كه " آرام، با اعتماد به نفس، عاشق و مهربان خواهم شد. " پاسخ شما، سندي بر انچه كه هم اكنون بايد به آن مبدل شويد، است.

منتظر شكل گرفتن رابطه نباشيد؛ بايد ابتدا هماني شويد كه اين كيفيت‌ها را دارد. اين مساله شامل آماده سازي خود و فضاي اطراف براي شريك روياييتان است: كمدتان را تميز كنيد يا كاغذ ديواري مستعمل را عوض كنيد. به تمام راههايي كه بدان وسيله قادر به آماده سازي خود و زندگي‌تان به شكلي عالي براي نيمه گمشده‌تان هستيد، فكر كنيد.

به اعتقاداتتان سر و سامان بدهيداگر معتقد نباشيد كه لايق يافتن عشق هستيد، ممكن است سهوا عشقي واقعي كه به سوي شما فرستاده شده بود را از دست دهيد. باور كنيد كه هر كسي كه به سوي شما آمده، در عوض چيزي است كه زماني آن را طلب كرده ايد.

اعتقاداتتان راجع به عشق را بيازماييد و هر كدام كه با جذب، داشتن و ادامه يك رابطه كامل منافات دارد (" من به اندازه كافي جذاب نيستم "، "ب ه اندازه كافي پول ندارم "، " همه افراد خوب با كس ديگري در رابطه اند ") را از ذهنتان پاك كنيد.

جهان راهي براي تحقق اعتقاداتتان دارد و اگر باوري داريد كه با آنچه كه واقعا به دنبال آن هستيد در تناقض است، آن را كنار گذاشته و باورهايي در خودتان ايجاد نماييد كه همراستا با اين اميال است. جهان به احساساتتان راجع به خودتان واكنش خواهد داشت؛ اگر به خود به چشم فردي بي ارزش و نالايق بنگريد، جهان نيز همين را بازتاب خواهد داد.

در رابطه با چگونگي انجام آن سوال نكنيدوظيفه شما تشريح روشن و مثبت آنچه با تمام وجود به دنبال آن هستيد و قرارگيري در اين مسير بوسيله روشهايي كه در بالا توضيح داده شد، است. چگونگي آن بر دوش شما نيست؛ درگير چگونگي رخ دادن آن نباشيد.

 در دنياي شگفت انگيزي زندگي مي‌كنيم كه مي‌تواند دقيقا همان چيزي را كه به دنبال آن هستيد، به عجيب ترين و حتي باورنكردني ترين روشها در اختيارتان قرار دهد. درگير شدن در چگونگي انجام آن، در واقع اين روند (قانون جذب) را مختل خواهد نمود. اگر سعي بر كنترل چگونگي انجام داشته باشيد، در واقع در حال قرار گرفتن در مسير آن هستيد و آن را از آنچه كه بايد، سخت تر خواهيد نمود. در عوض افكارتان راجع به چگونگي وقوع آن را كنار بگذاريد و به دنيا امكان بروز شگفتي هايش را بدهيد.  

اين بدان معنا نيست كه در خانه بنشينيد و هيچ كاري انجام ندهيد. تفاوت اين است كه شما با اقداماتي الهام بخش منتظر هستيد. اين اقدامات مي‌تواند احساسي ناگهاني براي رفتن به كافي‌شاپ، بدون آنكه حتي تشنه باشيد، يا پر كردن باك در سمت ديگر خيابان باشند.

قانون جذب از طريق دريافت‌هاي ناگهاني‌تان با شما ارتباط برقرار مي‌كند، پس حتما به آنها گوش فرادهيد و اين احساس ناگهاني را دنبال كنيد. مهم ترين نكته اينست كه تمامي موارد محتمل را بپذيريد؛ نخواهيد دانست كه دنيا چگونه به شما واكنش نشان خواهد داد.

موقعيتي را كه به وسيله قانون جذب ايجاد شده، قبول كنيداگر درخواست آنچه مي‌خواهيد برايتان سخت است و يا به دنبال كمكي از طرف ديگران هستيد، ممكن است اين گام پاياني، سخت ترين گامي باشد كه طي مي‌كنيد. رفتار شما به اين شكل است كه يافتن عشق از كنترلتان خارج شده است و به دنيا اين امكان را مي‌دهيد كه به خودي خود، فرد مناسب را در سر راه شما قرار دهد.

وقتي از قانون جذب در يافتن عشقي كه مناسب شماست استفاده مي‌كنيد، بايد انتظار آن را داشته باشيد كه فردي كه به سراغ شما مي‌آيد، با آنچه تصور مي‌كرديد متفاوت باشد.

براي مثال اگر شما بخواهيد يك خواستگار ايده آل جذب كنيد ولي همه تمركز شما براين باشد كه همسر آينده تان پولدار باشد،‌ احتمالا پسر خوبي كه در حال حاضر پولدار نيست و جهان هستي براي خوشبختي به سوي شما فرستاده را به عنوان همسر ايده آل نمي پذيريد و به سادگي شانس رسيدن به عشق واقعي را از دست خواهيد داد. در صورتي كه ممكن است او پتانسيل زيادي براي رسيدن به ثروت در آينده داشته باشد. پس هنگام بكار گيري قانون جذب عشق انعطاف پذيري داشته باشيد و خودتان را بيش از حد محدود نكنيد.

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۳۶ توسط:روشني ذهن موضوع:

كوين ترودو كيست؟

كوين ترودو (متولد ۶فوريه ، ۱۹۶۳در شهر لين ماساچوست آمريكا) يك كارآفرين ، يك ميليونر خودساخته آمريكايي و از برترين اساتيد قانون جذب است وي نويسنده اي فوق العاده است كه كتابهايش فروش بالايي دارد . پدر او رابرت ترودو يك جوشكار بوده و خرج خانواده آنها از يك مغازه كوچك جوشكاري تامين مي شده است و همين امر موجب شده بود كه خانواده كوين ترودو وضع مالي بسيار خوبي نداشته باشند
كودكي كوين ترودومحتوا  نمايش عناوين محتوا كوين ترودو به درس علاقه بسياري داشت و مطالعات زياد او سبب شده بود كه او از نظر ذهني از هم سن و سال هاي خود برتر باشد و در سال ۱۹۸۱ به عنوان شاگرد برتر مدرسه ي خود معرفي شد.
كوين ترودو در سن ۱۷ سالگي به بازار خريد و فروش ماشين هاي دست دوم پا گذاشت وي با اينكه در شغل خريد و فروش ماشين موفق بود و در آمد قابل توجهي داشت ولي تصميم گرفت.
كلاس هاي تقويت حافظه برگزار كند. به گفته كوين ترودو اين كلاس ها اولين گام او در عرصه موفقيت فردي و قانون جذب بوده است. كوين ترودو براي كسب درآمد بيشتر در سال ۱۹۹۳ وارد نت وركينگ (شبكه ارتباطي) شد و با استفاده از قوانيني كه توانسته بود با مطالعات فردي و تحقيق هاي فردي اش بدست آورد در اين شغل موفقيت هاي مالي بسياري بدست آورد و ثروت قابل توجهي را از شغل نت وركينگ بدست آورد.
اولين فعاليت كوين ترودوكوين ترودو به واسطه يكي از دوستانش فعاليت خود را در تلوزيون شروع كرد. او براي شركت هاي مختلف تيزر هاي تبليغاتي ساخت و همچنين به ساختن تبليغات كوتاه تلويزيوني مشغول شد.در كتاب (درمان هاي طبيعي) ترودو اشاره مي كند كه “آنها” نمي خواهند شما بدانيد! هم چنين در آن كتاب ، ادعاهاي مختلفي راجع به ايمني و سلامت مواد غذايي مطرح شده و هم چنين در اين كتاب بيان مي شود كه بيماري هايي مانند سرطان را مي توان با مواد طبيعي درمان كرد. او همچنين معتقد است كه صنعت داروسازي فعالانه در حال سركوب اين معجزه ها است تا بتواند از درمان هاي اختراع شده توسط خود سود ببرد.
منتقدان ترودو اشاره به تاريخ كيفري وي كرده و به خريداران هشدار داده اند تا مراقبت مشاوره ها و نظرات وي باشند. او يك فروشنده با اعتماد به نفس و يك بازارياب فريبنده ناميده شده است اما با اين حال، آگهي هاي تجاري ترودو كاملا موفق بوده است. به گفته نيويورك تايمز، روز يكشنبه ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۵،كتاب (درمان هاي طبيعي) ترودو اولين كتاب غير علمي- تخيلي پر فروش در ايالات متحده است.
كوين ترودو نوشته هاي كوين وكتاب هايش پر از نكاتي راجع به سلامت، رژيم غذايي و هم چنين ناكارآمدي هاي مالي كه در سراسر جهان پراكنده شده است، مي باشد.
كوين ترودو به سرعت تبديل به پرطرفدارترين مدافع مصرف كنندگان شد. او مأمور كسب و كار خود و مردم شناخته شد و وعده اي براي «تاثير مثبت بر كل افراد »داد.كوين ادعا مي كند كه محصولاتي كه توسط شركت هاي تجاري وي به فروش مي رسند را خود استفاده كرده و ۱۰۰٪ از آنها رضايت دارد. كوين خود را شخصا مسئول همه ي افراد در سراسر جهان مي داند و هم چنين وي آگاه است كه چگونه دولت و كسب و كار هاي بزرگ سعي دارند افراد را تشويق كنند تا از تبليغ محصولاتي كه مي تواند سود شركت هاي بزرگ چند مليتي را به خطر بيندازد دوري كنند.
كوين بيشتر وقت خود را صرف هدايت يك وبسايت مي كند كه آموزش هايي در مورد درمان هاي طبي طبيعي ارائه مي كند و هم چنين داراي يك وب سايت است كه سوء استفاده ها و فساد هاي اداري و دولتي را افشا مي كند.
كوين به طور فعالانه به دنبال بازخواست شركت ها ، سازمان هاي دولتي و افرادي است كه از مصرف كننده هاي طبقه متوسط سواستفاده مي كنند. او همچنين به تشكيل بنيادهاي مختلف براي پيگيري اين اهداف پرداخته و خود را براي اين هدف وقف كرده است. (دوره آرزوي تو دستور توست) يكي از پربازديد ترين و معروف ترين دوره هاي كوين ترودو است.
بيوگرافي كوين ترودوشايد اين مطالب را دوست داشته باشيد ۸ فرد موفق كه اثبات كردند ايستادگي مهم‌تر از بي‌نقص بودن…
دي ۱۰, ۱۳۹۹بيوگرافي سعدي
اسفند ۱۴, ۱۳۹۸قانون جذب در زندگي آرنولد شوارتزنگر
آذر ۱۹, ۱۳۹۸تاثير قانون جذب بر زندگي ديل كارنگي
آذر ۷, ۱۳۹۸كيم وو چونگ و قانون جذب
مهر ۱۵, ۱۳۹۸رابرت كيوساكي در حال حاضر چه فعاليتي دارد؟
شهريور ۲۵, ۱۳۹۸اين دوره به مدت ۱۳ ساعت در كوه هاي آلپ برگزار شده و طبق گفته هاي كوين ترودو و افرادي كه در اين دوره حضور داشتند افراد ثروتمند و مشهور و همچنين سياستمداران زيادي از آمريكا و سرتاسر جهان نيز در اين دوره حضور داشته اند ولي اين افراد حاضر نبودند كه مردم از وجود آنان در اين دوره با خبر بشوند به همين دليل كوين ترودو نامي از آنان در اين دوره نبرده است و اين دوره را نيز به صورت صوتي انتشار داده تا هيچ تصوير و ويديويي از اين دوره انتشار پيدا نكند.
اين مدرس قانون جذب اعتقاد دارد ما به هر آنچه كه آرزويش را داريم ميتوانيم برسيم به عبارت ديگر آرزوهاي ما به سادگي ميتوانند محقق شوند فقط كافي است ما باور داشته باشيم كه به آنها مي رسيم.
زندگينامهدر سال ۱۹۹۰ او به دليل اشتباه كوچكي درباره ي يك چك ، ۸۰.۰۰۰ دلار جريمه شد كه طي ۳۰ روز آن را پرداخت كرد و سپس يك سال بعد در ۱۹۹۱ نيز به دليل تغيير اطلاعات كارت اعتباري به دو سال زندان محكوم شد . در مورد چك او با محاسبات رياضي ذكر مي كند كه خطايي از طرف وي نبوده و بانك اشتباهاتي را انجام داده است .
در مورد كارت بانكي هم او توضيح مي دهد كه با بسته شدن يكي از كارت هاي اعتباري اش، وي به دليل تاخير يك هفته اي در باز پرداخت وام مجبور به حذف اسم وسط ” مارك ” و ايجاد حساب هاي ديگر شده كه پس از چند سال با مشكل قانوني مواجه شده است . او حتي پس از آزادي از زندان باور نمي كرد كه چنين اشتباه ساده اي باعث شده تا او را مجرم شناسايي كنند.همچنين دليل اينكه او را متقلب مي دانند اين است كه وي از كلمه “دكتر ذهن” هنگام فروش دوره هاي تقويت حافظه استفاده كرده است( به شوخي از اين كلمه استفاده مي كرده است! ) به اين شكل بانك در نظر گرفته كه او واقعا يك دكتر است و همين امر باعث شده وي متهام به تقلب شود.


كتاب هاي كوين ترودوكتاب خود آموز تقويت حافظه-مگا حافظه كوين ترودو-۲۰۰۵بدهي درماني كه آنها نمي خواهند شما راجع به آن بدانيد-۲۰۰۵كتاب درمان هاي طبيعي كه آنها نمي خواهند شما بدانيد-۲۰۰۶كتاب درمان با كاهش وزن، كه آنها نمي خواهند شما راجع به آن بدانيد-۲۰۰۷كتاب صوتي آرزوي تو دستور توست-۲۰۰۹درمان ركود اقتصادي:ثروتمند شدن در دوران سخت- كوين ترودو-۲۰۰۹خستگي آدرناليني و خستگي مزمن:چگونه كابوس هايم را متوقف كنم ؟-۲۰۱۰كتاب پول رايگاني كه آنها نمي خواهند شما راجع به آن بدانيد-۲۰۱۰كتاب آرزوي تو دستور توست-۲۰۱۱كتاب درمان هاي طبيعي (تغذيه و رژيم غذايي)-كوين ترودو-۲۰۱۲كتاب رمان طبيعي درد-كوين ترودو-۲۰۱۴
تجربه پزشكييك انتقاد عمومي توسط گروه هاي مصرف كننده محصولات كوين اين است كه ترودو هيچ آموزش پزشكي نديده است. ترودو در اين رابطه پاسخ مي دهد كه وي حتي با نداشتن چنين آموزش هايي نسبت به شركت هاي دارويي و FDA خوش بين نيست و به اين نكته اشاره مي كند كه پزشكان تنها در مورد نحوه نوشتن دستورالعمل ها براي تجويز “دارو” و هم چنين “برش اعضاي آناتومي بدن شخص” آموزش ديده اند.
ادعاهاي دروغيندر آگوست ۲۰۰۵، هيئت نظارت بر مصرف كننده نيويورك به مصرف كنندگان هشدار داد كه ترودو از ادعاهاي دروغين براي تاييد و تبليغ محصولاتش استفاده كرده است و اشاره كرد كه روي جلد كتاب درمان هاي طبيعي اطلاعات غلطي چاپ شده است. علاوه بر اين، NYCPB اعلام مي كند كه در تبليغات تلويزيوني ترودو، “اطلاعات غلطي در رابطه با شيمي درماني به نفع ” درمان هاي طبيعي “ذكر شده در كتاب ترودو توسط مجري بيان شده است.همان مجري قبل از مرگش (از سرطان) بيان كرد كه اطلاعات ترودو درست نيست و او روند دوباره شيمي درماني اش را آغاز كرد.
نتيجه گيريكوين ترودو ثروت زيادي را از ۶۰ شركت خود و همچنين مغازه هاي خود بدست آورده است و واضح است كه وي براي كمك به مردم، قوانين موفقيت فردي و ثروتمند شدن را به همگان آموزش مي دهد و به پولهاي حاصل از اين دوره ها و كتاب ها نيازي ندارد. سخنان و آموزش هاي كوين ترودو پيش تر توسط خود كوين ترودو در زندگي اش به كار رفته است و او از صحت اين قوانين اطمينان كامل را بدست آورده است.

 https://kevintrudo.ir/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۳۱ توسط:روشني ذهن موضوع: