?>
برترین ۱۰۰      نوید      تهران روز      *      +      -      بلوک سبک      قرص فیتو      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      1      -      استخر پیش ساخته      کاشت ناخن      تراست ولت      ردیاب موتور      *      -      +      صرافی تتر      -      بروکر فارکس      قیمت ویدئو وال      +      دکتر دیلی      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      +      فیلم هندی      +      *      -      -      .      +      خرید ویپ      تعمیرات موبایل      -      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      .      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
راز و رمز كائنات چيست  بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ .

بهترين روش تكنيك هاي آموزش سئو سايت و ديجيتال ماركتينگ

راز و رمز كائنات چيست

يكي از موضوعات جالبي كه همه ما با آن برخورد داشته ايم و ذهن ما را به خود مشغول كرده است، موضوع كائنات است. در حالت كلي كائنات يعني يك رخداد حاصل رخداد ديگري مي باشد! به زبان ساده تر و يا به زبان عاميانه قانون كائنات را قانون علت و معلول نيز مي گويند. در واقع موضوع كائنات آنقدر از اهميت بالايي برخوردار است كه در تعاليم بزرگترين اديان جهان مانند بوديسم، هندوئيسم و تائوئيسم با جزئيات به توضيح آن پرداخته شده است.
ما قبلا معنا و مفهوم قانون جذب را براي شما به طور كامل توضيح داده ايم و همين طور درست و واقعي بودن اين قانون را مورد بحث و بررسي قرار داده ايم. اما اين بار قصد داريم تا نگاهي به معنا و مفهوم درست قانون كائنات انداخته و ببينيم چطور مي توان به كمك اين قانون سرنوشت خود را تغيير دهيم؛ پس در ادامه با ما همراه باشيد.
كائنات چيست؟محتوا  نمايش عناوين محتوا از نسل هاي گذشته تاكنون و از افراد بزرگ و مشهور تا افراد ناشناس، همگي به اين موضوع پي برده بودند كه هر فردي هر كاري كه انجام دهد پاسخش را در اين دنيا دريافت مي كند؛ اين بدان معناست كه آنان قانون كائنات را قبول داشته اند اما خودشان نمي دانستند.
قانون كائنات به چه معناست؟ براي آنكه قانون كائنات را بهتر درك كنيد بايد قانون كائنات را مانند بازي بومرنگ در نظر بگيريد، همانگونه كه بومرنگ پس از پرتاب شدن دوباره به سمتتان برمي گردد نتايج و پاسخ اعمال و رفتارتان نيز در زندگي شما نمايان مي شود.
به طور كلي كائنات به تمام چيز‌هايي كه در جهان هستي وجود دارد يا به عبارت ديگر به مجموعه قوانين الهي حاكم بر جهان هستي را كائنات گويند. كائنات و جهان هستي اين قدرت را دارند كه ما را به هر خواسته و هدفي كه داريم برسانند، اما چرا خيلي از افراد به آن هدف و رويايي كه دارند نمي‌رسند؟ مشكل از كجاست؟خيلي از افراد مي‌دانند كه با قانون جذب مي‌توانند به خواسته‌ها و اهدافي كه دارند برسند اما چرا نمي‌رسند؟ ما دقيقا به طور كامل و جامع راجع به اينكه چگونه از كائنات درخواست كنيم توضيحات كاملي مي‌دهيم. اين مطلب مطمئنا مي‌تواند كمك بزرگي به شما در جهت رسيدن به اهدافتان كند.
من ساليان سال بود كه با قانون جذب به طور كامل آشنا بودم اما با اصول كلي قانون جذب و كمك گرفتن از كائنات آشنا نبودم و هر كاري كه مي‌كردم نمي‌دانستم چگونه به خواسته‌ها و اهدافي كه دارم برسم، سپس با تلاش زياد به آن اهدافي كه مي‌خواستم و همه را در روياي خود مي‌ديدم رسيدم. مي‌توان گفت تكنيك رسيدن به اهداف و خواسته‌هايم را پيدا كردم و به كمك تكنيك‌ها و تماريني كه انجام دادم توانستم به خيلي از خواسته‌هايم برسم. همان طور كه من توانستم مطمئنا شما نيز مي‌توانيد و اين مطلب مي‌تواند تحول عظيمي در زندگي شما ايجاد كند.
همينطور كائنات را مي توان در قانون سوم نيوتن نيز جستجو كرد. قانون سوم نيوتون مي گويد: نيرو هاي موجود در طبيعت همواره به صورت دوگانه وجود دارند. در نظريه نيوتون اگر يكي از اين دو نيرو را كنش (عمل) بناميم، نيروي ديگر واكنش (عكس العمل) ناميده مي‌ شود.
همينطور نظريه اثر پروانه اي نيز قانون كائنات را تأييد مي كند. اين نظريه بيان مي كند كه تمام رخداد ها هرچند كه كوچك باشند مي توانند به نتايج پيش بيني نشده و وسيع تري در آينده منجر گردد. بنابراين، از نظر قانون كائنات، هر انديشه، احساس، ميل، انتخاب، عمل و عكس العملي كه انجام دهيم اثري در آينده ما خواهد داشت.
به طور كلي يعني ما هر جايگاهي كه امروز در آن قرار داريم دقيقاً نتيجه افكار، احساسات و تصميم هاي گذشته ما است.
حتما تا به حال برايتان پيش آمده كه به طور ناخودآگاه به موضوعي فكر مي كنيد و درست در همان لحظه پيش مي آيد و يا هوس يك خوراكي خاص را كرده و پس از چند دقيقه برآورده مي شود ؛ قطعا در چنين حالتي به اين فكر مي افتيد كه اي كاش چيز ديگري از خدا مي خواستيد. يا مثلا ممكن است كه در برخورد اول با شخصي ، احساس ناخوشايندي به شما دست بدهد و جالب اينجاست كه پس از گذشت چند روز ، متوجه حدس صحيح خود مي شويد. شايد شما اين اتفاق را حس ششم و يا قدرت تشخيص بالاي خود بناميد، اما اين در واقع بخشي از قانون جذب است.
تمركز اصلي قانون جذب بر روي افكار شما مي باشد. بر طبق اين قانون ، اگر مي دانستيد كه افكار منفي بر روي زندگيتان چقدر تاثير گذار است، حتي براي يك بار هم به اتفاقات منفي فكر نمي كرديد! اگر شما در طول روز مدام به بي پولي بيانديشيد ، چيزي جز فقر عايدتان نخواهد شد. به افرادي كه مدام به فكر سلامتي خود هستند و از بيماري فرار مي كنند توجه كنيد؟ اغلب آن ها بيشتر از شما دچار ناخوش احوالي و بيماري مي شوند. به قول معروف ” از هرچه كه بترسيد، سرتان مي آيد” و اين يك قانون ثابت شده است.
شايد شما نيز جز آن دسته از افرادي باشيد كه در پذيرش قانون جذب دچار شك و ترديد هستيد ؛ پيشنهاد من به شما اين است كه حداقل براي يك بار هم كه شده ، اين قانون را در زندگي خود پياده كنيد، باور كنيد كه امتحانش مجاني است! به اين نكته توجه داشته باشيد كه حتي در صورت كتمان اين قانون ، نمي توانيد از نتايج آن بي بهره بمانيد، پس بهتر است كه با ديدي باز ، به سمت احقاق خواسته هايتان قدم برداريد.
قانون جذب جنبه هاي متفاوتي دارد و نتيجه ي آن در گرو درخواست شما از زندگي است. مثلا در اين راه عده اي خواستار ثروت ، دسته اي خواستار عشق و برخي ديگر طالب محقق شدن آرزو هاي كوچك و بزرگشان هستند. در صورتي كه شما نيز در صدد اجراي قانون جذب كائنات در زندگي تان هستيد ، پايبند بودن به چندين اصول و قاعده ي اين مسير ، الزامي است كه در ادامه ي مطلب به طور مفصل به آنها خواهيم پرداخت.
آيا قانون كائنات همان قانون جذب است؟آيا قانون جذب همان قانون كائنات است؟ كائنات چه تفاوتي با قانون جذب دارد؟ كائنات چه كساني هستند؟ كائنات به معناي جهان هستي و قانون جذب به عنوان برترين و اصلي ترين راه ارتباطي با كائنات مي باشد. هر آنچه كه در اين دنيا وجود دارد بخشي از كائنات است آسمان ها، ستارگان، طبيعت و… همه بخشي از كائنات هستند اما قانون جذب و يا ارتعاش تنها راه ارتباطي ما با كائنات مي باشد. كائنات نيروي ماوراء طبيعي است كه زندگي ما را كنترل مي كند.
قانون جذب و كائنات
چگونه از راه كائنات به روياهايمان برسيم ؟ذهن از سلول هاي نوروني تشكيل شده است كه اين سلول ها در حال توليد فركانس در جهت خواسته و نا خواسته هايتان مي باشد. ذهن و افكار ما در حال فرستادن ارتعاش و انرژي به كائنات است و كائنات با توجه به افكار به ما پاسخ مي دهند.
افكار منفي شما را از هدف و خواسته اي كه داريد دور مي كند و افكار مثبت شما را به هدفتان نزديك تر مي كند مثلا اگر وضع مالي مناسبي نداريد و به بي پولي و نداشتن پول فكر مي كنيد در حال فرستادن ارتعاش نبودن پول به كائنات هستيد و كائنات با دريافت اين ارتعاش بي پولي بيشتري را به زندگي شما وارد مي كنند. براي رسيدن به خواسته و هدفتان بايد افكارتان را كنترل كنيد و تمرين كنيد تا بتوانيد ارتعاش ذهنتان را مثبت كنيد .
آيا چيزي به نام خوش شانسي و بد شانسي در كائنات وجود دارد؟برخي از موقعيت ها در زندگي به طور ذاتي مي‌ توانند خوب (رضايت بخش و دلپذير) يا بد (ناراحت كننده و زننده) به نظر برسند. شخصيت ما تعيين كننده تعريف كلمه خوش شانسي و يا بد شانسي است. تعريف ما از خوب و بد وابسته به خود ماست. در واقع، تعريف ما از اين كلمات به اعتقادات ما و درك ما از زندگي و جهان هستي بستگي دارد. اين تعاريف بسيار متغير هستند. قصد داريم تا با ذكر چند مثال اين مفهوم را براي شما ساده تر كنيم پس در ادامه با ما همراه باشيد.
به طور مثال يك زن از شوهرش كه او را مورد آزار و اذيت قرار مي داد طلاق گرفته و بيوه است. وقتي دوستان اين زن از بيرون به اين ماجرا نگاه مي كنند با خود مي گويند كه چه سرنوشت بدي! دست سرنوشت (كائنات) با او يار نبود. اما وقتي از نگاه آن زن طلاق گرفته و يا بيوه به اين ماجرا نگاه كنيم متوجه مي شويم كه اين زن از سرنوشت خود بسيار خوشحال و راضي است و معتقد است كه سرنوشت و كائنات با او يار بوده است و او توانسته از همسر خود جدا شود و يك زندگي جديدي را شروع كند. حالا شما فكر مي كنيد حق با چه كسي است؟ آيا اين زن خوش شانس بوده است يا بد شاس؟
يا در مثالي ديگر مرد جواني در حادثه اي با ماشين تصادف مي كند و راننده جان خود را از دست مي دهد. مرد جوان جان سالم به در مي برد اما يكي از پا هاي خود را براي هميشه از دست مي دهد. اطرافيانش ناراحت مي شوند و مي گويند سرنوشت با او بد كرده است. اما پس از اين حادثه سهمگين، مرد جوان كه خود را در يك قدمي مرگ مي ديد متحول مي شود و جان سالم به در بردن خود از اين حادثه را به عنوان شانس مجدد كائنات تلقي مي كند و زندگي خود را براي كمك به ديگران وقف مي كند تا اميد را وارد زندگي آنان كند. نظر شما چيست؟ آيا اين مرد خوش شانس بوده است يا بد شانس

 

https://www.janblaghy.ir/what-is-the-universe-and-how-do-they-get-us-to-our-goals/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۶:۱۰ توسط:روشني ذهن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :